ODEHRÁNO & BUDE SE HRÁT

OKRESNÍ PŘEBOR - MUŽI

Zář 2 17:00 Okresní přebor 2017/18 Měcholupy Měcholupy A 1 Strážov A 2 Zář 10 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 3 Dlouhá Ves 3 (PK 3:1) Zář 17 16:00 Okresní přebor 2017/18 Malý Bor Malý Bor 3 Strážov A 2 Zář 24 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 3 Chudenice 1 Zář 30 16:00 Okresní přebor 2017/18 Svéradice Svéradice B 1 Strážov A 1(PK 4:5) Říj 8 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 1 Luby B 3 Říj 14 15:30 Okresní přebor 2017/18 Železná Ruda Železná Ruda 1 Strážov A 6 Říj 22 15:30 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 5 Hartmanice 1 Říj 28 14:30 Okresní přebor 2017/18 Měčín Měčín 1 (PK 4:2) Strážov A 1 Lis 5 14:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 2 Sušice B 0 Bře 24 15:00 Okresní přebor 2017/18 Janovice Janovice 1 Strážov A 2 Dub 1 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 6 Měcholupy A 0 Dub 7 16:30 Okresní přebor 2017/18 Dlouhá Ves Dlouhá Ves 1 Strážov A 7 Dub 15 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A 8 Malý Bor 1 Dub 21 17:00 Okresní přebor 2017/18 Chudenice Chudenice 1 Strážov A 2 Dub 29 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A Svéradice B Kvě 6 16:00 Okresní přebor 2017/18 Luby Luby B Strážov A Kvě 13 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A Železná Ruda Kvě 19 14:00 Okresní přebor 2017/18 Hartmanice Hartmanice Strážov A Kvě 27 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A Měčín Čvn 3 17:00 Okresní přebor 2017/18 Sušice Sušice B Strážov A Čvn 10 16:00 Okresní přebor 2017/18 Strážov Strážov A Bolešiny Čvn 16 16:00 Okresní přebor 2017/18 Rabí Budětice Strážov A

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (TURNAJE)

Zář 9 10:00 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov Strážov(SP) 5 Švihov (SP) 3 Zář 9 10:00 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov S.Plánice(SP) 0 9 Zář 9 10:45 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov Švihov (SP) 2 3 Zář 9 10:45 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov Strážov(SP) 14 S.Plánice(SP) 0 Zář 9 11:30 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov 4 Strážov(SP) 7 Zář 9 11:30 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017 2017/18 Strážov S.Plánice(SP) 1 Švihov (SP) 7 Zář 16 13:00 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín Strážov(SP) 4 Horažďovice B(SP) 6 Zář 16 13:00 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín S. Mochtín(SP) 1 T.Dlouhá Ves(SP) 7 Zář 16 13:45 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín T.Dlouhá Ves(SP) 4 Horažďovice B(SP) 6 Zář 16 13:45 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín S. Mochtín(SP) 1 Strážov(SP) 10 Zář 16 14:30 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín Strážov(SP) 2 T.Dlouhá Ves(SP) 4 Zář 16 14:30 Turnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9. 2017/18 Mochtín Horažďovice B(SP) 12 S. Mochtín(SP) 1 Zář 23 13:30 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice Horažďovice B(SP) 4 Strážov(SP) 4 Zář 23 13:30 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice S.Pačejov (SP) 2 Janovice (SP) 6 Zář 23 14:15 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice Horažďovice B(SP) 2 S.Pačejov (SP) 5 Zář 23 14:15 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice Strážov(SP) 2 Janovice (SP) 4 Zář 23 15:00 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice Janovice (SP) 4 Horažďovice B(SP) 2 Zář 23 15:00 Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích 2017/18 Horažďovice S.Pačejov (SP) 9 Strážov(SP) 3 Říj 1 15:00 Turnaj SP 1.4. ve Strážově 9.9.2017, Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Strážov(SP) 2 2 Říj 1 15:00 Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Luby B (SP) 4 Bolešiny (SP) 3 Říj 1 15:45 Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Strážov(SP) 5 Luby B (SP) 5 Říj 1 15:45 Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Bolešiny (SP) 2 7 Říj 1 16:30 Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Strážov(SP) 8 Bolešiny (SP) 5 Říj 1 16:30 Turnaj SP 4.2. v Lubech 2017/18 Luby Luby B (SP) 1 2 Říj 7 10:00 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín 2 Strážov(SP) 5 Říj 7 10:00 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín Luby A (SP) 7 Horažďovice B(SP) 4 Říj 7 10:45 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín 0 Luby A (SP) 11 Říj 7 10:45 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín Strážov(SP) 3 Horažďovice B(SP) 8 Říj 7 11:30 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín Luby A (SP) 7 Strážov(SP) 0 Říj 7 11:30 Turnaj SP 5.3 v Měčíně 2017/18 Měčín Horažďovice B(SP) 5 1 Říj 15 10:00 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov(SP) 3 T.Dlouhá Ves(SP) 4 Říj 15 10:00 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov S.Pačejov (SP) 5 Hrádek A (SP) 1 Říj 15 10:45 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov(SP) 0 S.Pačejov (SP) 7 Říj 15 10:45 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov T.Dlouhá Ves(SP) 3 Hrádek A (SP) 3 Říj 15 11:30 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov Hrádek A (SP) 10 Strážov(SP) 2 Říj 15 11:30 Turnaj SP 6.2. ve Strážově 2017/18 Strážov S.Pačejov (SP) 6 T.Dlouhá Ves(SP) 0 Říj 21 14:00 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Sušice (SP) 17 Strážov(SP) 0 Říj 21 14:00 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Janovice (SP) 5 Luby A (SP) 2 Říj 21 14:45 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Strážov(SP) 0 Luby A (SP) 6 Říj 21 14:45 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Sušice (SP) 3 Janovice (SP) 0 Říj 21 15:30 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Luby A (SP) 4 Sušice (SP) 0 Říj 21 15:30 Turnaj SP 7.1 v Sušici 2017/18 Sušice Janovice (SP) 13 Strážov(SP) 1 Říj 28 14:00 Turnaj SP 8.3 v Mochtíně 2017/18 Mochtín 6 Strážov(SP) 5 Říj 28 14:45 Turnaj SP 8.3 v Mochtíně 2017/18 Mochtín S. Mochtín(SP) 2 10 Říj 28 15:30 Turnaj SP 8.3 v Mochtíně 2017/18 Mochtín Strážov(SP) 2 S. Mochtín(SP) 1 Dub 15 10:00 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby S.Pačejov (SP) 2 Janovice (SP) 3 Dub 15 10:00 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby Luby B (SP) 5 Kovo Strážov 4 Dub 15 10:45 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby Kovo Strážov 1 Janovice (SP) 12 Dub 15 10:45 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby Luby B (SP) 0 S.Pačejov (SP) 6 Dub 15 11:30 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby S.Pačejov (SP) 8 Kovo Strážov 0 Dub 15 11:30 Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech 2017/18 Luby Janovice (SP) 11 Luby B (SP) 2 Dub 22 10:00 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice Janovice (SP) 7 Švihov (SP) 2 Dub 22 10:00 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice S.Plánice(SP) 1 Kovo Strážov 12 Dub 22 10:45 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice Švihov (SP) 2 Kovo Strážov 5 Dub 22 10:45 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice Janovice (SP) 21 S.Plánice(SP) 0 Dub 22 11:30 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice S.Plánice(SP) 1 Švihov (SP) 12 Dub 22 11:30 Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích 2017/18 Janovice Kovo Strážov 0 Janovice (SP) 9 Dub 28 10:00 Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově 2017/18 Strážov Luby B (SP) Dub 28 10:45 Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov(SP) Luby B (SP) Dub 28 10:45 Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově 2017/18 Strážov Janovice (SP) Dub 28 11:30 Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov(SP) Dub 28 11:30 Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově 2017/18 Strážov Luby B (SP) Janovice (SP) Kvě 6 10:00 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby Strážov(SP) Kvě 6 10:00 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby Bolešiny (SP) S. Mochtín(SP) Kvě 6 10:45 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby Bolešiny (SP) Bolešiny (SP) Kvě 6 10:45 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby Strážov(SP) S. Mochtín(SP) Kvě 6 11:30 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby S. Mochtín(SP) Luby A (SP) Kvě 6 11:30 Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech 2017/18 Luby Bolešiny (SP) Strážov(SP) Kvě 12 10:00 Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov(SP) S. Mochtín(SP) Kvě 12 10:45 Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově 2017/18 Strážov S. Mochtín(SP) Hrádek A (SP) Kvě 12 11:30 Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově 2017/18 Strážov Hrádek A (SP) Strážov(SP) Kvě 20 10:00 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Švihov (SP) Hrádek A (SP) Kvě 20 10:00 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Janovice (SP) Strážov(SP) Kvě 20 10:45 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Strážov(SP) Hrádek A (SP) Kvě 20 10:45 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Janovice (SP) Švihov (SP) Kvě 20 11:30 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Švihov (SP) Strážov(SP) Kvě 20 11:30 Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích 2017/18 Janovice Hrádek A (SP) Janovice (SP) Kvě 27 14:00 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Mochtín Strážov(SP) Kvě 27 14:00 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Mochtín S. Mochtín(SP) T.Dlouhá Ves(SP) Kvě 27 14:45 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Janovice S. Mochtín(SP) Kvě 27 14:45 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Mochtín T.Dlouhá Ves(SP) Strážov(SP) Kvě 27 15:30 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Mochtín T.Dlouhá Ves(SP) Kvě 27 15:30 Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně 2017/18 Mochtín Strážov(SP) S. Mochtín(SP) Čvn 2 10:00 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Švihov (SP) Hrádek A (SP) Čvn 2 10:00 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko FK O. Nýrsko Strážov(SP) Čvn 2 10:45 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko FK O. Nýrsko Švihov (SP) Čvn 2 10:45 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Strážov(SP) Hrádek A (SP) Čvn 2 11:30 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Švihov (SP) Strážov(SP) Čvn 2 11:30 Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Hrádek A (SP) FK O. Nýrsko

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (TURNAJE)

Zář 9 10:00 Turnaj MP 1.4. v Pačejově 2017/18 Pačejov Strážov (MP) 2 Železná Ruda(MP) 3 Zář 9 10:30 Turnaj MP 1.4. v Pačejově 2017/18 Pačejov Pačejov 9 Strážov (MP) 0 Zář 9 11:00 Turnaj MP 1.4. v Pačejově 2017/18 Pačejov Strážov (MP) 3 Klatovy B 4 Zář 17 10:00 Turnaj MP 2.2. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) 0 Horažďovice B (MP) 18 Zář 17 10:30 Turnaj MP 2.2. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) 4 Luby A(MP) 3 Zář 17 11:00 Turnaj MP 2.2. ve Strážově 2017/18 Strážov TJ Kašp. Hory(MP) 4 Strážov (MP) 2 Zář 23 10:00 Turnaj MP 3.3. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko O.Nýrsko (MP) 5 Strážov (MP) 0 Zář 23 10:30 Turnaj MP 3.3. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Strážov (MP) 9 Haas Chanovice(MP) 0 Zář 23 11:00 Turnaj MP 3.3. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Sv.Hrádek (MP) 4 Strážov (MP) 3 Zář 30 10:00 Turnaj MP 4.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Křenice (MP) 0 Strážov (MP) 1 Zář 30 10:30 Turnaj MP 4.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Kolinec (MP) 3 Strážov (MP) 1 Zář 30 11:00 Turnaj MP 4.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Strážov (MP) 2 Hrádek A(MP) 3 Říj 7 10:00 Turnaj MP 5.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) 1 Klatovy B 6 Říj 7 10:30 Turnaj MP 5.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) 2 Luby B(MP) 4 Říj 7 11:00 Turnaj MP 5.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Křenice (MP) 0 Strážov (MP) 9 Říj 15 13:00 Turnaj MP 6.2. v Chanovicích 2017/18 Chanovice Strážov (MP) 4 Haas Chanovice(MP) 1 Říj 15 13:30 Turnaj MP 6.2. v Chanovicích 2017/18 Chanovice Strážov (MP) 3 Křenice (MP) 2 Říj 15 14:00 Turnaj MP 6.2. v Chanovicích 2017/18 Chanovice Strážov (MP) 4 Luby A(MP) 3 Říj 21 10:45 Turnaj MP 7.1 ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) 6 Haas Chanovice(MP) 2 Říj 21 11:30 Turnaj MP 7.1 ve Strážově 2017/18 Strážov Sušice B (MP) 8 Strážov (MP) 4 Dub 15 10:00 Turnaj MP 9.3. v Sušici 2017/18 Sušice Sušice B (MP) 9 Strážov (MP) 2 Dub 15 10:30 Turnaj MP 9.3. v Sušici 2017/18 Sušice Strážov (MP) 6 Klatovy B 7 Dub 15 11:00 Turnaj MP 9.3. v Sušici 2017/18 Sušice Železná Ruda(MP) 11 Strážov (MP) 1 Dub 21 10:00 Turnaj 10.3. v Křenicích 2017/18 Křenice Strážov (MP) 12 O.Nýrsko (MP) 2 Dub 21 10:45 Turnaj 10.3. v Křenicích 2017/18 Křenice Křenice (MP) 2 Strážov (MP) 6 Dub 28 10:00 Turnaj 11.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Křenice (MP) Strážov (MP) Dub 28 10:30 Turnaj 11.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Kolinec (MP) Strážov (MP) Dub 28 11:00 Turnaj 11.2. v Hrádku 2017/18 Hrádek Strážov (MP) Hrádek B (MP) Kvě 6 10:00 Turnaj 12.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) O.Nýrsko (MP) Kvě 6 10:30 Turnaj 12.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) Hrádek B (MP) Kvě 6 11:00 Turnaj 12.3. ve Strážově 2017/18 Strážov Haas Chanovice(MP) Strážov (MP) Kvě 12 14:00 Turnaj 13.2. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Strážov (MP) Křenice (MP) Kvě 12 14:30 Turnaj 13.2. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko O.Nýrsko (MP) Strážov (MP) Kvě 12 15:00 Turnaj 13.2. v Nýrsku 2017/18 Nýrsko Strážov (MP) Luby A(MP) Kvě 20 10:00 Turnaj 14.1 ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) Železná Ruda(MP) Kvě 20 10:30 Turnaj 14.1 ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) Klatovy B Kvě 20 11:00 Turnaj 14.1 ve Strážově 2017/18 Strážov Luby A(MP) Strážov (MP) Kvě 26 10:00 Turnaj 15.1. v Žel. Rudě 2017/18 Železná Ruda Strážov (MP) Kolinec (MP) Kvě 26 10:30 Turnaj 15.1. v Žel. Rudě 2017/18 Železná Ruda Železná Ruda(MP) Strážov (MP) Kvě 26 11:00 Turnaj 15.1. v Žel. Rudě 2017/18 Železná Ruda Strážov (MP) Hrádek B (MP) Čvn 3 10:00 Turnaj 16.1. ve Strážově 2017/18 Strážov Strážov (MP) Čvn 3 10:30 Turnaj 16.1. ve Strážově 2017/18 Chanovice Strážov (MP) O.Nýrsko (MP) Čvn 3 11:00 Turnaj 16.1. ve Strážově 2017/18 Strážov Horažďovice B (MP) Strážov (MP)

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA A

SEZÓNA: 2017/18

MUŽI

Okresní přebor

PosTýmZVRPGVGIGDB
118134158184046
218124261233843
31893547371034
418101753371632
5188453939029
6189184445-128
7166542628125
81880104437724
9177172737-1023
10176293953-1422
11185363940-120
121742103967-2816
131850133354-2115
141732122256-3412

SEZÓNA: 2017/18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

OP mladší žáci – sk.A

PosTýmZVRPGVGIGDB
11212001691015936
212100270224830
3127054648-221
4124081963-4412
51220102182-536
61210116106-1003

DNES NAROZENINY SLAVÍ

PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO

NOVINKY ZE STRÁŽOVSKÉ KABINY