SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Ročník 2018_19 muži

Tabulka konečná OP

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
126194388325763
226191689335658
326182686413757
426152981641749
52612776053747
6261411170462144
7261241059533941
826106105446839
92684146569-431
102684144963-1430
112684145679-2330
122657144990-4124
132654174579-1921
1426242021121-9712
Hráči - statistika

Statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Kološ DavidStrážov A23202619160
2Hosnedl JiříStrážov A2602518160
3Soušek LuděkStrážov A6502518160
4Michel JanStrážov A1302417160
5Šít DominikStrážov A0002317150
6Frous MichalStrážov A7102317150
7Linkeš TomášStrážov A22312215160
8Kopecký AntonínStrážov A6302115150
9Vališ JaroslavStrážov A4401814130
10Uruba OndraStrážov A1201612130
11Strnad TomášStrážov A5101612040
12Franc JiříStrážov A0001410040
13Presl AlešStrážov A0201310120
14Toman ZbyněkStrážov A520129030
15Plíhal MartinStrážov A020129030
16Flodr JiříStrážov A100118030
17Petrželka FrantišekStrážov A131117130
18Chaluš MichalStrážov A330108020
19Štancl MartinStrážov A000109010
20Presl PetrStrážov A00053110
21Šobek MichalStrážov A10043010
22Procházka JiříStrážov A00032100
23Kalista RobertStrážov A00031020
24Jánský OndřejStrážov A00011000
25Smolík RomanStrážov A00000000
26Denk MilanStrážov A00000000
27Hamandžic DamirStrážov A00000000

Odehraná utkání 2018/19

PořadíHráčTýmOdehrané zápasy
1Kološ DavidStrážov A26
2Hosnedl JiříStrážov A25
3Soušek LuděkStrážov A25
4Michel JanStrážov A24
5Šít DominikStrážov A23
6Frous MichalStrážov A23
7Linkeš TomášStrážov A22
8Kopecký AntonínStrážov A21
9Vališ JaroslavStrážov A18
10Uruba OndraStrážov A16
11Strnad TomášStrážov A16
12Franc JiříStrážov A14
13Presl AlešStrážov A13
14Toman ZbyněkStrážov A12
15Plíhal MartinStrážov A12
16Flodr JiříStrážov A11
17Petrželka FrantišekStrážov A11
18Chaluš MichalStrážov A10
19Štancl MartinStrážov A10
20Presl PetrStrážov A5
21Šobek MichalStrážov A4
22Procházka JiříStrážov A3
23Kalista RobertStrážov A3
24Jánský OndřejStrážov A1
25Smolík RomanStrážov A0
26Denk MilanStrážov A0
27Hamandžic DamirStrážov A0

Střelci branek

PořadíHráčTýmGóly
1Kološ DavidStrážov A23
2Linkeš TomášStrážov A22
3Frous MichalStrážov A7
4Soušek LuděkStrážov A6
5Kopecký AntonínStrážov A6
6Toman ZbyněkStrážov A5
7Strnad TomášStrážov A5
8Vališ JaroslavStrážov A4
9Chaluš MichalStrážov A3
10Hosnedl JiříStrážov A2
11Šobek MichalStrážov A1
12Petrželka FrantišekStrážov A1
13Uruba OndraStrážov A1
14Michel JanStrážov A1
15Flodr JiříStrážov A1
16Denk MilanStrážov A0
17Smolík RomanStrážov A0
18Šít DominikStrážov A0
19Čížek VladimírLuby B0
20Hamandžic DamirStrážov A0
21Kalista RobertStrážov A0
22Presl AlešStrážov A0
23Franc JiříStrážov A0
24Štancl MartinStrážov A0
25Presl PetrStrážov A0
26Jánský OndřejStrážov A0
27Plíhal MartinStrážov A0
28Procházka JiříStrážov A0
Výsledky OP 2018/19

Strážov muži – 2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžMísto zápasuČlánekDen zápasu
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A0 - 11Okresní přeborReport-
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B2 - 5Okresní přeborReport-
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A0 - 1Okresní přeborReport-
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B4 - 1Okresní přeborReport-
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor5 - 1Okresní přeborReport-
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A1 - 2Okresní přeborReport-
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A2 - 0Okresní přebor
Report
-
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A1 - 4Okresní přeborReport-
2019-04-21 16:00:5521.4.2019 Aktuání video 16:00:5516:00Okresní přeborReport-
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor
Report
-
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přeborReport-
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přeborReport-
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přeborReport-
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přeborReport-
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přeborReport-
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přeborReport-
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přeborReport-
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přeborReport-
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přeborReport-
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor
Report
-
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přeborReport-
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor
Report
-
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přeborReport-
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor
Report
-
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přeborReport-
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor
Report
-
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přeborReport-

Ročník 2018_19 muži

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánekDen zápasu
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
-
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
-
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
-
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
-
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice5 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice2 - 2 (PK 3:0)Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19
Report
-
2019-04-21 16:00:5521.4.2019 Aktuání video 16:00:5516:00Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B0 - 0 PK 2:0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-28 16:00:0628.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B3 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-04-28 17:00:1428.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 20120 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-05 14:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice2 - 2 (PK 8:7)Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A2 - 0Okresní přebor2018/19
Report
-
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves1 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 16:00:1111.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda11 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 20121 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice1 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves1 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice7 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A5 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor5 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 20122 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B2 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda3 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice6 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice3 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B4 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice4 - 6Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A2 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves0 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-01 17:00:301.6.2019 Chudenice — Sokol Hradešice1 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A1 - 8Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A0 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice6 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice2 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B8 - 4Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 20121 - 1 PK 7:8Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B2 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda2 - 2 PK 5:4Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves0 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A0 - 11Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor2 - 3Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice3 - 1Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A2 - 5Okresní přebor2018/19Report-
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report-
2019-09-21 16:30:2321.9.2019 Janovice — Malý Bor 16:30:2316:30Okresní přebor2018/19Náhled-
2019-09-21 16:30:5321.9.2019 Měcholupy A — Chudenice 16:30:5316:30Okresní přebor2018/19Náhled-