SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Přípravné zápasy

PODZIM 2020 - JARO 2021

1 - 3
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — Sokol Mrákov

1 - 9
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Kolinec

Sokol Kolinec — Strážov A

3 - 4
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — FC Švihov

5 - 0
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — Sokol Běšiny

PODZIM 2019 - JARO 2020

PODZIM 2018 - JARO 2019

PODZIM 2016

Sobota 13.8.2016 - hřiště ve Strážově

STRÁŽOV - HRÁDEK  0 : 2 (0 : 1)

IMG_0905Ani do druhého přípravného utkání na podzimní část nového soutěžního ročníku v sobotu 13.8.2016 na domácím hřišti nenastupovali hráči Strážova kompletní. Na střídačce mimo trenéra Petra Presla by jsme hledali marně dalšího náhradníka a když se v závěru utkání zranil další hráč Jirka Hosnedl, nakonec dohrával Strážov  o deseti. Přesto byl výkon tohoto týmu daleko lepší než tomu bylo v úterním duelu s celkem Dukly Janovice. Favorizovaní hosté měli sice více ze hry i brankových příležitostí a hned v úvodu se ujali rychlou brankou vedení, ale že by výrazně oslabený tým domácích přehrávali, o tom není žádná. Naopak Strážov  po přestávce  se soupeřem srovnal krok a inkasoval druhou branku již v době kdy Svatobor hrál z důvodu odstoupení Hosnedla L. Souška pro zranění "přesilovku". Branky: Václav Jech a Jiří Brabec Pokud hráči na hřišti ale nebudou přibývat, ale naopak z důvodu zranění ještě ubývat, pak to s tou přípravou na nový ročník a s průběhem následující soutěžní části podzim 2016 nevypadá příliš optimisticky. Nejde o výsledky v přípravě, ale jde o to zda nás bude stále dost... Poslední přípravný zápas sehrají muži Strážova v neděli 21.8.2016 od 16:00 hodin v Kolovči o místní pouti s domácím ex divizním a ex účastníkem krajského přeboru Slavoje Koloveč.Foto z utkání :  ZDE   Úterý 9.8.2016 - hřiště ve Strážově IMG_0488STRÁŽOV  - JANOVICE   1 : 3 (0 : 0)
Branky: Plíhal Martin - Urban Miroslav 2, Kotlan Josef.
Rozhodčí Pressl Václav, diváků 40.
Přípravný zápas, který byl pro domácí první příležitostí v hledání optimální sestavy pro podzimní část nového ročníku 1.B třídy a bylo to na  jejich nepříliš vydařené hře vidět. Pro hosty to byla generálka na úvodní soutěžní duel v okresním přeboru, který je  čeká již tuto sobotu ve Vrhavči. Generálka to byla pro ně vydařená. V průběhu utkání byli lepším týmem, dařila se jim kombinace a pokud by byli v koncovce ještě úspěšnější, mohli vyhrát i výraznějším rozdílem.  
JEN ABY BYLI KLUCI V POŘÁDKU !
IMG_0554
 Co si žádný trenér nepřeje  je možnost případných zranění svých svěřenců. Bohužel i tento zápas si již vybral první oběť a byl jím smolař Ondra Jánský, který při nešťastném pádu v souboji v pokutovém území hostů při pádu si bolestivě zranil na předloktí ruky. Nedobře dopadl i návrat odchovance strážovské kopané Luďka Souška. Ten po vleklém jarním zranění v utkání dorostenecké ligy v Plzni  absolvuje první zátěžové testy  zátěžové testy a jak se ukazuje, není vše v úplném pořádku. Snad nedohrání v tomto zápase nebude znamenat pro novou posilu Strážova od které jsme si slibovali moc z pohledu zdravotního stavu nic nedobrého...