SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Janovice

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice2 - 2 (PK 3:0)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19
Report
2019-04-21 16:00:5521.4.2019 Aktuání video 16:00:5516:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B0 - 0 PK 2:0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 16:00:0628.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 17:00:1428.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 20120 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 14:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice2 - 2 (PK 8:7)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A2 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:1111.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda11 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 20121 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 20122 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda3 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice4 - 6Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:301.6.2019 Chudenice — Sokol Hradešice1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A1 - 8Okresní přebor2018/19Report
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A0 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice6 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B8 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 20121 - 1 PK 7:8Okresní přebor2018/19Report
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda2 - 2 PK 5:4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves0 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A0 - 11Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-09-21 16:30:2321.9.2019 Janovice — Malý Bor 16:30:2316:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-09-21 16:30:5321.9.2019 Měcholupy A — Chudenice 16:30:5316:30Okresní přebor2018/19Náhled
 
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19, 2019/20

Dukla Janovice - statistika

2018/19

HráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Urban MiroslavJanovice171112215070
Šlegl JanJanovice8002214080
Hájek MatějJanovice23202214080
Macura JiříJanovice2502114070
Martínek MichalJanovice0311812060
Keřlík VáclavJanovice0101711060
Šveňha PatrikJanovice2001610060
Špindler ViktorJanovice0401510050
Petruška PatrikJanovice4711512030
Müller JanJanovice1311310030
Švůgr MarekJanovice020129030
Jůzek DavidJanovice300107030
Suk TomášJanovice12087010
Drmola LubošJanovice00085030
Slivoň VáclavJanovice20086020
Zhvakin Aleksan.Janovice34085030
Keřlík AdamJanovice00072050
Diviš RolandJanovice12173040
Hájek JakubJanovice03152030
Drmola VojtěchJanovice01053020
Vild ZdeněkJanovice00054010
Šveňha PetrJanovice00032010
Goldschmid JosefJanovice00020020
Gardoň PetrJanovice01021010
Jelínek LadislavJanovice00022000
Jelínek PavelJanovice00011000
Kroupar PavelJanovice00010010
Jarko MarekJanovice10010010
Holý RadekJanovice00011000
Kvapil DavidJanovice00011000
Mandák RadekJanovice00000000

Střelci Janovice - góly

2018/19

HráčTýmGóly
Hájek MatějJanovice23
Urban MiroslavJanovice17
Šlegl JanJanovice8
Petruška PatrikJanovice4
Jůzek DavidJanovice3
Zhvakin Aleksan.Janovice3
Slivoň VáclavJanovice2
Šveňha PatrikJanovice2
Macura JiříJanovice2
Müller JanJanovice1
Suk TomášJanovice1
Diviš RolandJanovice1
Jarko MarekJanovice1
Hájek JakubJanovice0
Drmola VojtěchJanovice0
Kroupar PavelJanovice0
Gardoň PetrJanovice0
Mandák RadekJanovice0
Jelínek PavelJanovice0
Keřlík VáclavJanovice0
Vild ZdeněkJanovice0
Jelínek LadislavJanovice0
Holý RadekJanovice0
Goldschmid JosefJanovice0
Keřlík AdamJanovice0
Švůgr MarekJanovice0
Drmola LubošJanovice0
Martínek MichalJanovice0
Špindler ViktorJanovice0
Šveňha PetrJanovice0
Kvapil DavidJanovice0

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2623
2Kološ DavidStrážov A2326
3Hájek MatějJanovice2322
4Linkeš TomášStrážov A2222
5Bečka StanislavMěcholupy A2121
6Urban MiroslavJanovice1722
7Hozman VáclavBudětice1523
8Soupír JanChudenice1420
9Šindelář RadekBolešiny1423
10Pretzelmayer JaroslavMochtín B1319
11Voráček PřemyslLuby B1317
12Melka FrantišekSokol Hradešice1324
13Šatra PavelNezamyslice1222
14Šipla MiroslavMalý Bor1221
15Hlaváč MilanMalý Bor1224
16Buchta MichaelSokol Hradešice1024
17Duchek JanMěcholupy A923
18Mirvald JakubDlouhá Ves816
19Kodýtek MiroslavSokol Hradešice822
20Hubený JanDlouhá Ves822
21Švec PavelDlouhá Ves823
22Šlegl JanJanovice822
23Vaněček DavidSokol Hradešice818
24Matějka PavelBolešiny720
25Janečka PetrBudětice79
26Frous MichalStrážov A723
27Věneček MichalNezamyslice721
28Šmrha LukášSokol Hradešice722
29Dlouhý FrantišekNezamyslice615
30Kopecký AntonínStrážov A621

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
126194388325763
226191689335658
326182686413757
426152981641749
52612776053747
6261411170462144
7261241059533941
826106105446839
92684146569-431
102684144963-1430
112684145679-2330
122657144990-4124
132654174579-1921
1426242021121-9712

Výsledky

17:00
Okresní přebor
2019/20
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Janovice

17:00
Okresní přebor
2019/20
Janovice

Janovice — Měčín

16:00
Okresní přebor
2019/20
Nýrsko

FK Okula Nýrsko B — Janovice

17:00
Okresní přebor
2019/20
Mochtín

Sokol Mochtín B — Janovice

17:00
Okresní přebor
2019/20
Janovice

Janovice — Měcholupy A

16:30
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — Janovice

16:30
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Malý Bor

16:00
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Janovice

16:00
Okresní přebor
2019/20
Janovice

Janovice — Sokol Hradešice

15:30
Okresní přebor
2019/20
Luby

Luby B — Janovice

15:30
Okresní přebor
2019/20
Janovice

Janovice — TJ K. Hory

14:30
Okresní přebor
2019/20
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Janovice

14:00
Okresní přebor
2019/20
Janovice

Janovice — F K Budětice 2012

Výsledky

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Janovice

6 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Chudenice

4 - 6
Okresní přebor
2018/19
Budětice

F K Budětice 2012 — Janovice

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — TJ Nezamyslice

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda — Janovice

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Luby B

3 - 3 (PK 2:4)
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Janovice

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Strážov A

3 - 3 (PK 2:4)
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor — Janovice

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Dlouhá Ves

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Janovice

4 - 2
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Sokol Mochtín B

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Sokol Hradešice

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs FK Budětice 2012

2 - 3
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Janovice

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Železná Ruda

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B vs Janovice

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Sušice B

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Janovice

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Malý Bor

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Janovice

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Měcholupy A

2 - 6
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B vs Janovice

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Janovice

1 - 5
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Bolešiny A

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Janovice

5 (PK 5:4) - 5
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Janovice

2 - 4
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Sušice B

1 - 0
Okresní přebor
2017/18
Měčín

Měčín vs Janovice

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Hartmanice

1 - 3
Okresní přebor
2017/18
Železná Ruda

Železná Ruda vs Janovice

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Luby B

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Svéradice

FK Svéradice B vs Janovice

4 - 4 (PK 1:4)
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Chudenice

2 - 4
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Janovice

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Dlouhá Ves

1 - 1 PK (4:5)
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Janovice

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Budětice

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Strážov A

2 - 5
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs Sokol Měčín

1 - 6
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Dukla Janovice

1 - 2
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs SRK Železná Ruda

1 - 2
Okresní přebor
2017/18

Start Luby B vs Dukla Janovice

5 - 0
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs FK Svéradice B

6 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Dukla Janovice

2 - 4
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs SK Malý Bor

4 - 0
Okresní přebor
2017/18

Tatran Dlouhá Ves vs Dukla Janovice

4 - 2
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs TJ Měcholupy A

1 - 3
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Dukla Janovice

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovodr. Strážov vs Dukla Janovice

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs SK Bolešiny

1 - 5
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Dukla Janovice