F K Budětice 2012

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19
Domácí

Budětice - střelci

Budětice - góly

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

FK Budětice - statistika hráči 2018/19

FK Budětice – statistika hráči 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Frančík ZdeněkBudětice00021010
2Miroš PetrBudětice00043010
3Toucha PavelBudětice00051130
4Janečka PetrBudětice50063030
5Homolka DavidBudětice01072140
6Vinter JiříBudětice00086020
7Novotný MartinBudětice11096120
8Slifka MichalBudětice00095130
9Miroš MartinBudětice02196030
10Paroubek MarekBudětice05096120
11Kripel MichalBudětice00195130
12Korda VáclavBudětice220116140
13Štěch MartinBudětice130117130
14Sekyra JanBudětice292127140
15Hlavin DavidBudětice500127140
16Hozman VáclavBudětice810127140
17Fiala LubošBudětice261127141
18Josefík JiříBudětice000127140

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
113111149182935
21392242192330
31391338172128
4138053728924
5138053933624
6137243328523
7135343528722
8134334138317
9135172834-617
10134273130016
11133362735-813
12134182128-913
13131361843-238
141310121269-573

Výsledky

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs FK Budětice 2012

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice

2 - 2 (PK 4:3)
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs FK Budětice 2012

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Chudenice

3 - 0
Okresní přebor
2018/19
Budětice

FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B

1 - 1(PK 2:1)
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012

3 - 0
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Železná Ruda

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B vs FK Budětice 2012

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Budětice

FK Budětice 2012 vs Sušice B

5 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs FK Budětice 2012

17:00
Okresní přebor
Rabí

FK Budětice 2012 vs Malý Bor

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Rabí

F K Budětice 2012 vs Malý Bor

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012

1 - 7
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Měcholupy A

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Strážov

0 - 4
Okresní přebor
2017/18
Svéradice

FK Svéradice B vs FK Budětice 2012

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Bolešiny A

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Budětice

5 - 0
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Sušice B

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Budětice

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Měčín

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012

6 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Hartmanice

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Budětice

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Železná Ruda

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Budětice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Luby B

4 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs FK Budětice 2012

1 - 5
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Sokol Chudenice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs FK Budětice 2012

0 - 4
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs SK Malý Bor

3 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Měčín vs FK Budětice 2012

0 - 4
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Tatran Dlouhá Ves

3 - 2
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs FK Budětice 2012

1 - 0
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs TJ Měcholupy A

1 - 0
Okresní přebor
2017/18

SRK Železná Ruda vs FK Budětice 2012

1 - 3
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Dukla Janovice

3 - 2
Okresní přebor
2017/18

Start Luby B vs FK Budětice 2012

7 - 2
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovodr. Strážov vs FK Budětice 2012

3 - 2
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs FK Svéradice B