Bolešiny A

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves 15:00:1215:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B 15:00:1615:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice 15:00:3615:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A 15:00:4315:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda 14:00:2614:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice 15:00:0415:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 2012 15:00:4915:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:00:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:00:3930.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:30:1830.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves 16:30:1816:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B 16:30:3216:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B 16:30:4716:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor 16:30:5616:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice 16:30:1216:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice 16:30:2116:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-06 16:30:266.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda 16:30:2616:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice 16:00:1716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A 16:00:3516:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B 16:00:1716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor 16:00:3416:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B 16:30:0916:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves 16:30:3616:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B 16:30:5516:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A 17:00:3017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda 14:00:0914:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice 17:00:2517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A 17:00:3017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 2012 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice 16:00:1316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice 16:00:2516:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice 16:00:5216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:0627.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1427.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A 17:00:1817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda 17:00:3317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B 20:01:0320:01Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A 17:00:2217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves 16:00:4716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice 17:00:3817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda 16:00:2216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice 17:00:0517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B 17:00:2317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 2012 17:00:4517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B 17:00:5817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-12 16:00:1112.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B 16:00:1116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A 16:00:4416:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice 17:00:0217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice 17:00:1517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves 17:00:1717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A 17:00:4617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 2012 16:00:5716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice 17:00:3517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice 17:00:4417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A 17:00:3417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B 17:00:3617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 2012 17:00:4817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves 16:00:1016:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor 17:00:2117:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice 17:00:3717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A 17:00:5417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B 16:00:0416:00Okresní přebor2018/19Náhled

 
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19

Bolešiny _góly 2018/19

branky - karty

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Bolešiny - statistika hráčů 2018/19

Bolešiny – statistika hráčů 2018/19

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
113111149182935
21392242192330
31391338172128
4138053728924
5138053933624
6137243328523
7135343528722
8134334138317
9135172834-617
10134273130016
11133362735-813
12134182128-913
13131361843-238
141310121269-573

Výsledky

15:00
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Bolešiny A

16:30
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Dlouhá Ves

16:00
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Strážov A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Luby B

17:00
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — TJ Nezamyslice

16:00
Okresní přebor
2018/19
Budětice

F K Budětice 2012 — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Chudenice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B — Bolešiny A

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Janovice

Výsledky

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Sokol Mochtín B

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Bolešiny A

2 - 2 (PK 4:3)
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs FK Budětice 2012

5 - 2
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Bolešiny A

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Železná Ruda

0 - 3
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B vs Bolešiny A

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Sušice B

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Bolešiny A

2 - 2 (PK 2:5)
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Malý Bor

3 - 4
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Bolešiny A

3 - 0
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Měcholupy A

1 - 5
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Bolešiny A

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Sokol Hradešice

5 (PK 5:4) - 5
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Janovice

3 (PK 3:4) - 3
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Bolešiny A

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Bolešiny A

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Sušice B

2 - 2 (PK 3:4)
Okresní přebor
2017/18
Měčín

Měčín vs Bolešiny A

12 - 1
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Hartmanice

2 - 5
Okresní přebor
2017/18
Železná Ruda

Železná Ruda vs Bolešiny A

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Luby B

4 - 4 (PK 2:0)
Okresní přebor
2017/18
Svéradice

FK Svéradice B vs Bolešiny A

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Chudenice

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Bolešiny A

6 - 1
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Dlouhá Ves

1 - 3
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Bolešiny

4 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs FK Budětice 2012

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs SK Bolešiny

0 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK. Bolešiny vs Sokol Měčín

0 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs SK Bolešiny

2 - 0
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs SRK Železná Ruda

1 - 2
Okresní přebor
2017/18

Start Luby B vs SK Bolešiny

3 - 1
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs FK Svéradice B

1 - 7
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs SK Bolešiny

6 - 1
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs SK Malý Bor

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

Tatran Dlouhá Ves vs SK Bolešiny

1 - 1(PK 4:3)
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs TJ Měcholupy A

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs SK Bolešiny

1 - 1(PK 3:4)
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

SK Bolešiny - SK Kovo Strážov