SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Strážov A

Soutěže
Okresní přebor, PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
Sezóny
2017/18, 2018, 2018/19, 2019/20, 2020/21
Domácí

Hlasatel Vokůrka Jaroslav

Tým
Strážov A
Věk
79

Sekretář Presl Milan Ing.

Tým
Strážov A
Věk
54

Trenér, předseda klubu Petr Presl

Tým
Strážov A
Věk
52

Střelci branek

Střelci SK Kovodr. Strážov

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Linkeš TomášStrážov A2526
2Strnad TomášStrážov A913
3Flodr JiříStrážov A522
4Kološ DavidStrážov A523
5Soušek LuděkStrážov A524
6Chaluš MichalStrážov A416
7Vališ JaroslavStrážov A424
8Hosnedl JiříStrážov A324
9Vaněk LubošStrážov A221
10Plíhal MartinStrážov A220
11Šobek MichalStrážov A111

Strážov - muži - góly

branky - karty

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Strnad TomášStrážov A913
2Flodr JiříStrážov A522
3Kološ DavidStrážov A523
4Soušek LuděkStrážov A524
5Vališ JaroslavStrážov A424
6Chaluš MichalStrážov A416
7Hosnedl JiříStrážov A324
8Plíhal MartinStrážov A220
9Vaněk LubošStrážov A221
10Uruba OndraStrážov A016
11Presl AlešStrážov A04
12Štancl MartinStrážov A013
13Franc JiříStrážov A020
14Michel JanStrážov A01

HRÁČI -MUŽI

Realizační tým

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Linkeš TomášStrážov A27612918560
2Soušek LuděkStrážov A7702918560
3Vališ JaroslavStrážov A4402818550
4Hosnedl JiříStrážov A4502816570
5Kološ DavidStrážov A5202716560
6Flodr JiříStrážov A8102616550
7Franc JiříStrážov A0302315350
8Plíhal MartinStrážov A2302216330
9Chaluš MichalStrážov A5402113350
10Vaněk LubošStrážov A2102113350
11Uruba OndraStrážov A020188460
12Strnad TomášStrážov A9501812240
13Šobek MichalStrážov A1001611140
14Štancl MartinStrážov A0211512030
15Kalista RobertStrážov A110149230
16Petrželka FrantišekStrážov A010128221
17Presl AlešStrážov A00041120
18Procházka JiříStrážov A00032100
19Presl PetrStrážov A00022000
20Kolloross PetrStrážov A00022000
21Pangerl JosefStrážov A10011000
22Michel JanStrážov A00011000
23Vítovec ZbyněkStrážov A00010010
24Presl ŠtěpánStrážov A10010010
25Presl MilanStrážov A00000000
26Jánský OndřejStrážov A00000000

HRÁČI -MUŽI (Copy)

Realizační tým

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Linkeš TomášStrážov A27612918560
2Soušek LuděkStrážov A7702918560
3Vališ JaroslavStrážov A4402818550
4Hosnedl JiříStrážov A4502816570
5Kološ DavidStrážov A5202716560
6Flodr JiříStrážov A8102616550
7Franc JiříStrážov A0302315350
8Plíhal MartinStrážov A2302216330
9Chaluš MichalStrážov A5402113350
10Vaněk LubošStrážov A2102113350
11Uruba OndraStrážov A020188460
12Strnad TomášStrážov A9501812240
13Šobek MichalStrážov A1001611140
14Štancl MartinStrážov A0211512030
15Kalista RobertStrážov A110149230
16Petrželka FrantišekStrážov A010128221
17Presl AlešStrážov A00041120
18Procházka JiříStrážov A00032100
19Presl PetrStrážov A00022000
20Kolloross PetrStrážov A00022000
21Pangerl JosefStrážov A10011000
22Michel JanStrážov A00011000
23Vítovec ZbyněkStrážov A00010010
24Presl ŠtěpánStrážov A10010010
25Presl MilanStrážov A00000000
26Jánský OndřejStrážov A00000000

Strážov - muži - statistika

celková statistika hráčů

HráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Chaluš MichalStrážov A4401610330
Flodr JiříStrážov A5102214530
Franc JiříStrážov A0302013340
Hosnedl JiříStrážov A3502414550
Kološ DavidStrážov A5202314540
Michel JanStrážov A00011000
Plíhal MartinStrážov A2302014330
Presl AlešStrážov A00041120
Presl PetrStrážov A00022000
Soušek LuděkStrážov A5702415540
Strnad TomášStrážov A950139220
Uruba OndraStrážov A020168440
Vališ JaroslavStrážov A4402416530
Vaněk LubošStrážov A2102113350
Štancl MartinStrážov A0211311020

Strážov - muži - statistika 2018/19

Statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Hosnedl JiříStrážov A2602619160
2Kološ DavidStrážov A23202619160
3Soušek LuděkStrážov A6502518160
4Michel JanStrážov A1302417160
5Vališ JaroslavStrážov A4401814130
6Uruba OndraStrážov A1201612130
7Strnad TomášStrážov A5101612040
8Franc JiříStrážov A0001410040
9Vaněk LubošStrážov A0001311020
10Presl AlešStrážov A0201310120
11Toman ZbyněkStrážov A520129030
12Plíhal MartinStrážov A020129030
13Flodr JiříStrážov A100118030
14Štancl MartinStrážov A000109010
15Chaluš MichalStrážov A330108020
16Presl PetrStrážov A00053110
17Denk MilanStrážov A00000000

SK Strážov A

SK Strážov A

HráčTýmGólyOdehrané zápasyVyhrané zápasyProhrané zápasy
Kalista RobertStrážov A0000
Flodr JiříStrážov A0000
Vaněk LubošStrážov A0000
Presl PetrStrážov A0000
Denk MilanStrážov A0000
Procházka JiříStrážov A0000
Kalivoda MartinStrážov A0000
Toman ZbyněkStrážov A0000
Chaluš MichalStrážov A0000
Šobek MichalStrážov A0101
Uruba OndraStrážov A0101
Franc JiříStrážov A0211
Plíhal MartinStrážov A0202
Strnad TomášStrážov A3211
Soušek LuděkStrážov A0212
Petrželka FrantišekStrážov A0211
Vališ JaroslavStrážov A4212
Michel JanStrážov A0312
Hosnedl JiříStrážov A0312
Kološ DavidStrážov A0312
Linkeš TomášStrážov A3312
Presl AlešStrážov A1312
Štancl MartinStrážov A0312

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2623
2Hájek MatějJanovice2322
3Kološ DavidStrážov A2326
4Linkeš TomášStrážov A2222
5Bečka StanislavMěcholupy A2121
6Urban MiroslavJanovice1722
7Hozman VáclavBudětice1523
8Soupír JanChudenice1420
9Šindelář RadekBolešiny1422
10Pretzelmayer JaroslavMochtín B1319
11Voráček PřemyslLuby B1317
12Melka FrantišekSokol Hradešice1324
13Šatra PavelNezamyslice1222
14Šipla MiroslavMalý Bor1221
15Hlaváč MilanMalý Bor1224
16Buchta MichaelSokol Hradešice1024
17Duchek JanMěcholupy A923
18Vaněček DavidSokol Hradešice818
19Kodýtek MiroslavSokol Hradešice822
20Šlegl JanJanovice822
21Švec PavelDlouhá Ves822
22Mirvald JakubDlouhá Ves815
23Hubený JanDlouhá Ves821
24Šmrha LukášSokol Hradešice722
25Matějka PavelBolešiny720
26Janečka PetrBudětice79
27Věneček MichalNezamyslice721
28Dlouhý FrantišekNezamyslice615
29Strejc StanislavMochtín B619
30Soušek LuděkStrážov A625

Strážov A

Střelci branek

PořadíHráčTýmGóly
1Kološ DavidStrážov A23
2Linkeš TomášStrážov A22
3Soušek LuděkStrážov A6
4Toman ZbyněkStrážov A5
5Strnad TomášStrážov A5
6Vališ JaroslavStrážov A4
7Chaluš MichalStrážov A3
8Hosnedl JiříStrážov A2
9Šobek MichalStrážov A1
10Petrželka FrantišekStrážov A1
11Uruba OndraStrážov A1
12Michel JanStrážov A1
13Flodr JiříStrážov A1
14Procházka JiříStrážov A0
15Denk MilanStrážov A0
16Kalista RobertStrážov A0
17Čížek VladimírStrážov A0
18Presl AlešStrážov A0
19Jánský OndřejStrážov A0
20Vaněk LubošStrážov A0
21Štancl MartinStrážov A0
22Franc JiříStrážov A0
23Presl PetrStrážov A0
24Plíhal MartinStrážov A0

Strážov - muži - vítězné zápasy 2018/19

Vítězné zápasy 2018/19

PořadíHráčTýmVyhrané zápasy
1Kološ DavidStrážov A27
2Soušek LuděkStrážov A25
3Hosnedl JiříStrážov A24
4Michel JanStrážov A23
5Vališ JaroslavStrážov A18
6Toman ZbyněkStrážov A16
7Chaluš MichalStrážov A16
8Franc JiříStrážov A16
9Uruba OndraStrážov A15
10Presl AlešStrážov A15
11Strnad TomášStrážov A12
12Štancl MartinStrážov A12
13Vaněk LubošStrážov A11
14Plíhal MartinStrážov A11
15Flodr JiříStrážov A11
16Presl PetrStrážov A9
17Kalivoda LukášStrážov A7
18Bouberle DavidStrážov A7
19Červený TadeášStrážov A6
20Mayer BroněkStrážov A4
21Denk MilanStrážov A0
22Šteiner RostislavStrážov A0

Strážov - muži - odehrané zápasy 2019/20

Strážov - muži - odehrané zápasy 2019/20

Strážov - muži - odehrané přípravné zápasy 2019/20

Strážov – muži – vítězné zápasy 2019/20

Strážov – muži – vítězné zápasy 2019/20

Strážov A - góly 2019/20

Střelci branek - tabulka

#HráčTýmGóly
Toman ZbyněkStrážov A7
Presl PetrStrážov A0
Štancl MartinStrážov A0
Vaněk LubošStrážov A0
Mayer BroněkStrážov A1
Bouberle DavidStrážov A0
Šteiner RostislavStrážov A0
Kalivoda LukášStrážov A0
Červený TadeášStrážov A1
Uruba OndraStrážov A0
Michel JanStrážov A0
Kološ DavidStrážov A7
Soušek LuděkStrážov A1
Hosnedl JiříStrážov A0
Chaluš MichalStrážov A6
Vališ JaroslavStrážov A1
Franc JiříStrážov A0
Plíhal MartinStrážov A0
Presl AlešStrážov A1
Flodr JiříStrážov A3

Strážov A muži - statistika OP 2019/2020

Statistika - muži 2019/20

PořadíHráčGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
1Kološ David71013
2Chaluš Michal62013
3Toman Zbyněk72012
4Franc Jiří01011
5Kalivoda Lukáš00011
6Bouberle David00010
7Michel Jan03010
8Hosnedl Jiří06010
9Presl Aleš13010
10Soušek Luděk11010
11Červený Tadeáš1009
12Presl Petr0208
13Flodr Jiří3008
14Vališ Jaroslav1106
15Mayer Broněk1006
16Plíhal Martin0106
17Štancl Martin0005
18Uruba Ondra0004
19Šteiner Rostislav0000
20Vaněk Luboš0000

STŘELCI - OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

STŘELCI – OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

HráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Januš DanielMěčín192013
Sekyra JanBudětice178013
Urban MiroslavJanovice106111
Benda JosefMěčín10108
Melka FrantišekSokol Hradešice92013
Bečka StanislavMěcholupy A94010
Toman ZbyněkStrážov A72012
Jirotka JakubLuby B72112
Kološ DavidStrážov A71013
Mašek ZbyněkFK Nýrsko B7109
Němec DušanMěčín61011
Řimnáč DanielTJ K. Hory62012
Hájek MatějJanovice6209
Šuba VladimírTJ K. Hory61012
Švec PavelDlouhá Ves61013
Vachtl PavelChudenice6009
Chaluš MichalStrážov A62013
Šipla MiroslavMalý Bor62012
Vaněček DavidSokol Hradešice6006
Bártík JanTJ K. Hory6419
Melka RomanBudětice6209
Kotlan DanielJanovice52010
Petruška PatrikJanovice57112
Aschenbrenner JanNezamyslice5007
Panuška VáclavSokol Hradešice51013
Šlegl JanJanovice50013
Škvarenina MichalFK Nýrsko B50010
Fremuth VáclavChudenice4407
Bastl MartinFK Nýrsko B4105
Baumruk JanMěčín40012
Osvald JaromírMochtín B4407
Mirvald JakubTJ K. Hory49111
Miroš MartinBudětice4209
Sládek DominikLuby B4106
Jandečka TomášMěcholupy A42011
Buchta MichaelSokol Hradešice45013
Jiřík JosefNezamyslice4309
Pretzelmayer JaroslavMochtín B3309
Flodr JiříStrážov A3008
Tomek PetrTJ K. Hory3006
Dolejš JiříMochtín B3004
Pavlík JakubFK Nýrsko B3003
Kulhánek MartinDlouhá Ves31013
Šatra PavelNezamyslice32011
Janda LeonLuby B3208
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice32011
Šleis KarelLuby B3105
Šimek JanMěčín32011
Soupír JanChudenice3209
Zhvakin Aleksan.Janovice37010
Šlehofer MartinFK Nýrsko B33011
Bálek DušanMěcholupy A3005
Veselka KarelMěcholupy A3417
Frančík MartinSokol Hradešice21011
Tůma LukášNezamyslice21011
Taušek PetrFK Nýrsko B20010
Soupír JakubChudenice2307
Kratochvíl MatyášBudětice21011
Rupert JanChudenice24010
Novák DavidMěcholupy A20010
Vávra DominikFK Nýrsko B2307
Irlbek MarekLuby B20012
Kůs AlešTJ K. Hory22010
Jára KarelMalý Bor22012
Hubený JanDlouhá Ves2206
Schejbal DavidLuby B2105
Švůgr MarekJanovice25012
Bohatý MartinJanovice21012
Červený OndřejMěcholupy A21010
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves26012
Valvoda StanislavDlouhá Ves2423
Krotký JaroslavMěčín2008
Hozman VáclavBudětice20012
Duchek JanMěcholupy A2219
Mayer BroněkStrážov A1006
Červený TadeášStrážov A1009
Hlavin DavidBudětice11012
Vinter JiříBudětice10110
Kaas VáclavMěcholupy A1108
Homolka DavidBudětice1212
Kopáček MiroslavMalý Bor1009
Říha PetrSokol Hradešice10013
Kripel MichalBudětice10013
Nováček FrantišekDlouhá Ves18310
Švajka PetrDlouhá Ves1209
Valenta MatějFK Nýrsko B1005
Blažek FrantišekDlouhá Ves1317
Čížek VáclavMěcholupy A1205
Klíma JanMěčín12012
Žiak JanMochtín B1003
Sládek MilanMalý Bor12010
Vítovec DominikFK Nýrsko B1105
Brant TomášMěčín1309
Bureš TomášFK Nýrsko B1007
Tureček JiříMěčín1003
Soukup TomášSokol Hradešice1008
Vališ JaroslavStrážov A1106
Zdichynec LukášSokol Hradešice11012
Presl AlešStrážov A13010
Bartoš JonášNezamyslice1004
Soušek LuděkStrážov A11010
Věneček MichalNezamyslice10013
Kubovec VojtěchNezamyslice11013
Prokopec ZdeněkNezamyslice12013
Arnošt PetrSokol Hradešice1007
Novotný OndřejMěcholupy A1003
Holý JanLuby B1002
Flosman PavelLuby B1008
Pikhart HynekLuby B1005
Kocum PavelMalý Bor14010
Rovňan RichardTJ K. Hory1001
Novák ZdeněkMochtín B1509
Blahník MatyášMochtín B1004
Strejc StanislavMochtín B1106
Hájek JakubJanovice1003
Vachtl PetrChudenice1003
Prokop MarekMochtín B1006
Musil OndřejNezamyslice1408
Tomek MichalTJ K. Hory1207
Zoubek LukášChudenice1109
Havlíček JanLuby B1106
Šveňha PatrikJanovice1104
Nehoda MichalFK Nýrsko B1007
Kubík DavidMěčín1308
Kaňák JanMěcholupy A1007
Šašek DavidSokol Hradešice1005
Vávra DominikFK Nýrsko B1003
Duchek PetrMěčín17113
Mužík MichalTJ K. Hory1008
Markovič JaroslavTJ K. Hory12011
Ježek MartinChudenice14010
Stryczek MartinChudenice1104
Jůzek DavidJanovice1107
Kotlan JosefJanovice1108
Svoboda MartinLuby B0001
Kaliský VladimírNezamyslice0107
Raška JanSokol Hradešice0001
Přibyl OndřejLuby B0409
Kurc VojtěchLuby B0117
Votava TomášLuby B0001
Sivák MartinTJ K. Hory0008
Kolárik LukášMochtín B0001
Miroš PetrBudětice0108
Švec PetrDlouhá Ves0019
Král JanSokol Hradešice0104
Burian DavidMochtín B0000
Gardoň PetrJanovice0000
Švátora JiříMochtín B0107
Kroupar PavelJanovice0000
Bejvl HynekSokol Hradešice0000
Švátora PetrMochtín B0208
Toul MartinFK Nýrsko B0001
Kanta DavidMěcholupy A0000
Velek TomášMochtín B0000
Mach TomášLuby B0000
Bárta ZdeněkBolešiny (MP) 18/190000
Melichar PavelBolešiny (MP) 18/190000
Nováček TomášSokol Hradešice0000
Polena MatějSokol Hradešice0002
Plánička ZdeněkMochtín B0003
Kubovec JosefNezamyslice0318
Šteiner RostislavStrážov A0000
Šup OndřejMochtín B0207
Lukačik JosefJanovice0101
Jarabica StanislavMochtín B0109
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0006
Šafránek JanMochtín B0000
Korytář KarelSokol Hradešice0004
Podskalský DavidNezamyslice00011
Rajtmajer KamilMochtín B0003
Tomanec LukášDlouhá Ves0005
Vaněček FilipSokol Hradešice01011
Čeleda JiříMochtín B0001
Mach MartinBudětice0001
Pánek JaromírNezamyslice04111
Šlais MartinNezamyslice0108
Hoidn FrantišekFK Nýrsko B0003
Prokop DanielMochtín B0003
Jiřík JanNezamyslice0012
Šmalcl DanielFK Nýrsko B0001
Reiser JakubFK Nýrsko B0003
Kolář JiříMochtín B0000
Peleška JiříMochtín B00012
Hybšman ZdeněkMěcholupy A0001
Drmola VojtěchJanovice0208
Vonášek DominikDlouhá Ves0108
Trčan PetrDlouhá Ves01012
Malát FilipFK Nýrsko B0002
Valenta TomášFK Nýrsko B0003
Václavovic LukášFK Nýrsko B0003
Hvězda JiříFK Nýrsko B0003
Vacovský TomášFK Nýrsko B0001
Hájek LukášFK Nýrsko B0001
Jarko MartinFK Nýrsko B0002
Brož JanMěcholupy A0004
Jiřík JanFK Nýrsko B0001
More DominikLuby B0003
Guman JosefLuby B00010
Jiřík JaroslavFK Nýrsko B0001
Kalivoda LukášStrážov A00011
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0001
Janovský PetrFK Nýrsko B0107
Bláha MatějChudenice0106
Spasov SpasMochtín B0004
Loskot RomanFK Nýrsko B0005
Schmid MichalTJ K. Hory0004
Hozman JosefNezamyslice0405
Kolář MichalTJ K. Hory00010
Šuba VáclavTJ K. Hory01012
Panuška MiroslavSokol Hradešice0206
Bílý LukášTJ K. Hory00012
Šimek MarekMěčín0008
Krotký AdamMěčín0006
Irlbek FilipFK Nýrsko B0005
Kůs DanielTJ K. Hory0004
Pukač KristiánFK Nýrsko B0000
Kašák JosefTJ K. Hory0008
Reich ArnoštMěčín0000
Duchek LukášMěčín05013
Rajtmajer PetrMochtín B0007
Sádlík MartinMochtín B0106
Nový KarelTJ K. Hory0003
Babka TomášMochtín B0000
Hořejší LuděkJanovice0103
Jelínek PavelJanovice0000
Koželuh VojtěchLuby B0000
Schweigl DominikLuby B0000
Hampl MartinNezamyslice0009
Sova JiříNezamyslice0002
Šot OndřejMochtín B0101
Urban PetrChudenice0102
Pretzelmayer ViliamMochtín B0001
Sting JiříChudenice0305
Trumpeš MartinFK Nýrsko B0004
Majer MichalChudenice0107
Staněk PavelMochtín B0003
Karlík MichalChudenice0003
Starec OldřichSokol Hradešice0001
Trejbal FilipNezamyslice0000
Schejbal JakubMochtín B0000
Molnár LudovítMěcholupy A0000
Bouberle DavidStrážov A00010
Buchta MilanSokol Hradešice0001
Hozman LukášNezamyslice0002
Vejskal MartinLuby B0000
Kapusta MatějMochtín B0102
Krejčí JaroslavNezamyslice0002
Fiala JanSokol Hradešice0009
Rehák VojtěchLuby B0001
Vinický RadekNezamyslice0002
Smolík PavelLuby B0000
Rygal MarekMěčín0003
Němec JanMalý Bor01011
Sládek DominikMalý Bor0000
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor0000
Hlaváč MilanMalý Bor00011
Trubač LukášMalý Bor02011
Petřík VáclavMalý Bor0004
Plánička VáclavLuby B0000
Šůs MiroslavLuby B0000
Švec RadekLuby B0000
Šilha RadekLuby B0000
Polena MartinMalý Bor01010
Šipla DavidMalý Bor0208
Vaněk LubošStrážov A0000
Blahouš LukášBolešiny (MP) 18/190000
Javorský TomášMěcholupy A0207
Kubík StanislavMěcholupy A0002
Jarolím FrantišekDlouhá Ves0007
Jareš OndřejMěčín0005
Kubík MartinMěčín0205
Krotký JaroslavMěčín0004
Kojan RadekMěčín0000
Hosnedl AdamLuby B0008
Kafka FilipLuby B0001
Příhoda VáclavDlouhá Ves0005
Hanzl RadekDlouhá Ves01010
Mašek MichalLuby B0003
Sýkora FilipLuby B0000
Vinter JindřichBudětice0000
Chmelík DavidBudětice0000
Chodl FrantišekMalý Bor02012
Kodýdek JiříMalý Bor0005
Touš JanMěčín0000
Raišl DominikLuby B0002
Heřman ŠtěpánLuby B0107
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves0002
Sperl PavelDlouhá Ves0127
Černý DominikLuby B0305
Čížek AlešLuby B0001
Veselý MaximiliánDlouhá Ves0000
Štancl MartinStrážov A0005
Voráček PřemyslLuby B0307
Hromada VlastimilLuby B0104
Tušinovský JanBudětice0001
Dražka PetrBolešiny (MP) 18/190001
Kanta Michal (86)Měcholupy A0000
Kraus MichalChudenice0002
Korda VáclavBudětice03011
Toucha PavelBudětice0105
Adamec JiříBudětice0000
Sydorenko VasylMěcholupy A0000
Melka VojtěchMalý Bor0005
Keřlík VáclavJanovice0103
Kvapil DavidJanovice0001
Kodýdek JiříDlouhá Ves0001
Paroubek MarekBudětice03012
Novotný MartinBudětice0000
Franc JiříStrážov A01011
Plíhal MartinStrážov A0106
Šít DominikFK Nýrsko B0002
Hosnedl JiříStrážov A06010
Michel JanStrážov A03010
Janka LuděkStrážov A0106
Frančík ZdeněkBudětice00010
Štěch MartinBudětice05013
Uruba OndraStrážov A0004
Goby OndřejDlouhá Ves03113
Duchoň DrahošChudenice0000
Zelenka FrantišekMěcholupy A0008
Baxa TomášChudenice0202
Göttinger OtaChudenice0000
Hodan StanislavChudenice0004
Kovařík JiříMěcholupy A00011
Zadražil ZdeněkMěcholupy A0003
Valečka JanMěcholupy A0208
Havlíček PavelMěcholupy A0000
Majer LukášMěcholupy A0003
Bejm PetrChudenice0005
Vild ZdeněkJanovice0002
Černý LukášLuby B0103
Kvítek PatrikLuby B0000
Kadlec JanMěcholupy A01010
Kadlec PetrChudenice0404
Drmola LubošJanovice0000
Müller JanJanovice0006
Macura JiříJanovice0009
Jelínek LadislavJanovice0000
Suk TomášJanovice0203
Hlaváč RadimMalý Bor0107
Král MilanMěčín0000
Šnejdar KarelMěčín0005
Slivoň VáclavJanovice0002
Čabrada KarelMěcholupy A0105
Rendl DanielLuby B0002
Bláha FilipMěcholupy A0000
Kodeš PetrLuby B0007
Křivánek JosefMochtín B0108
Vlk TomášMochtín B0005
Lorenc PavelMochtín B0002
Goldschmid JosefJanovice0000
Holý RadekJanovice0000
Bureš KarelChudenice0308
Pazdera JakubBudětice0000
Jahoda MichalBolešiny (MP) 18/190000
Skýpala JakubLuby B0002
Červený MichaelLuby B0102
Sysel MarekLuby B0001
Vodička FrantišekMalý Bor0000
Klaus DavidDlouhá Ves0003
Göttinger KamilChudenice0001
Podráský JiříMochtín B02011
Kašpar LubomírMochtín B0000
Martínek MichalJanovice0008
Šimán JiříChudenice0000
Drozda LukášChudenice0000
Metlička VáclavSokol Hradešice0000
Keřlík AdamJanovice0000
Bříza FrantišekChudenice0003
Dlouhý FrantišekNezamyslice0000
Kindelmann LukášNezamyslice02010
Pichler DanielNezamyslice0000
Melka MilanSokol Hradešice0001
Šmrha LukášSokol Hradešice0000
Troch RomanMochtín B0000
Bouzek VáclavMochtín B0001
Pavlík JaroslavMochtín B0004
Sukovatý OndřejMochtín B0000
Kanta TomášMochtín B0003
Vávra DanielSušice B0000
Frančík MichalSokol Hradešice0009
Melka LukášSokol Hradešice0309
Melka PatrikSokol Hradešice0109
Jaroš DavidDlouhá Ves03011
Šmrha MiroslavMalý Bor0017
Sysel PetrLuby B0001
Chmelík ZbyněkBudětice0000
Šveňha PetrJanovice0000
Dvořák VáclavMalý Bor0004
Johánek MarekLuby B0000
Janečka PetrBudětice0000
Bureš TomášLuby B0001
Cole JeromeLuby B0000
Slifka MichalBudětice0000
Švehla FrantišekBolešiny (MP) 18/190000
Hora MilanLuby B0000
Šlajch RadekMěčín0006
Šťastný JakubLuby B0001
Blohmann TomášLuby B0000
Pivoňka MatějLuby B0000
Fiala LubošBudětice01012
Josefík JiříBudětice03011
Křížek MiroslavLuby B0107
Kalaš JanLuby B0000
Lucák MarekChudenice0000
Pivoňka MichalLuby B0000
Mańas VítLuby B0000
Pivoňka MarekBolešiny (MP) 18/190000
Pivoňka MarekLuby B0000
Papež MilanLuby B0000
Novák MartinBudětice0000
Novák PetrMěcholupy A0000
Voráč JanLuby B0001
Jiřinec PavelLuby B0000
Jahoda MarekMěcholupy A0000
Čipera PavelLuby B0101
Štilip JakubLuby B0000
Petlan FrantišekLuby B0000
Presl PetrStrážov A0208
Jakubec LukášBolešiny (MP) 18/190000
Nešpor JakubLuby B0000
Havlovic MarekLuby B0003
Krůs MartinDlouhá Ves0000
Červený JanBolešiny (MP) 18/190000
Nový JiříLuby B0104
Špindler ViktorJanovice0206
Maršálek DavidBolešiny (MP) 18/190000
Šatra LiborNezamyslice0002

Strážov A - góly 2020/21

Strážov A - góly 2020/21

HráčTýmGóly
Toman ZbyněkStrážov A4
Chaluš MichalStrážov A4
Flodr JiříStrážov A2
Kološ DavidStrážov A2
Bouberle DavidStrážov A1
Mayer BroněkStrážov A1
Vališ JaroslavStrážov A1
Uruba OndraStrážov A1
Soušek LuděkStrážov A1
Šteiner RostislavStrážov A1
Kalivoda LukášStrážov A0
Presl PetrStrážov A0
Červený TadeášStrážov A0
Michel JanStrážov A0
Presl AlešStrážov A0
Hosnedl JiříStrážov A0
Plíhal MartinStrážov A0
Franc JiříStrážov A0
Vaněk LubošStrážov A0
Štancl MartinStrážov A0

STŘELCI - OKRESNÍ PŘEBOR 2020/21

STŘELCI - OP 2020/21

HráčTýmGólyŽluté kartyČervené karty
Chaluš MichalStrážov A420
Toman ZbyněkStrážov A410
Flodr JiříStrážov A210
Kološ DavidStrážov A200
Brabec MilanDlouhá Ves100
Mayer BroněkStrážov A100
Bouberle DavidStrážov A100
Šteiner RostislavStrážov A100
Uruba OndraStrážov A110
Soušek LuděkStrážov A110
Vališ JaroslavStrážov A120
Červený TadeášStrážov A000
Kalivoda LukášStrážov A000
Kašák JosefTJ K. Hory000
Hosnedl JiříStrážov A010
Presl AlešStrážov A000
Plíhal MartinStrážov A000
Franc JiříStrážov A000
Janka LuděkStrážov A000
Mirvald JakubTJ K. Hory000
Vaněk LubošStrážov A000
Presl PetrStrážov A000
Štancl MartinStrážov A000
Michel JanStrážov A000

Strážov - muži - odehrané zápasy 2020/21

Strážov - muži - odehrané zápasy 2020/21

Strážov – muži – vítězné zápasy 2020/21

Strážov – muži – vítězné zápasy 2020/21

Okresní přebor

PosTýmZVRPGVGIGDB
126186287266161
226176387394857
3261231172472542
42676133478-4426
52663145198-4722
626441840107-6719

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
126194387325763
226191689335658
326182686413757
426152981641749
52612776053747
6261411170462144
7261241059533941
826106105346839
92684146569-431
102684144963-1430
112684145679-2330
122657144990-4124
132654174579-1921
1426242021121-9712

Tabulka – Okresní přebor 2019-20

PosTýmZVRPGVGIGDB
113103035102534
21353150222832
31391343232028
4138232821727
5135442524122
6137153134-322
7136163430417
8135033532317
9133642531-617
10136163230216
11134272537-1215
12132381335-228
131321102145-248
141321102750-237

Tabulka - Okresní přebor 2020-21

PosTýmZVRPGVGIGDB
165011871115
264112021814
354101421213
464021981112
563122014610
65302171259
76222131309
86303111109
962221113-29
1063031316-39
1161231013-37
126114523-184
136024927-183
146006322-190

Výsledky

15:00
Okresní přebor
2020/21
Měcholupy

Měcholupy A — Strážov A

15:00
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov A — Chudenice

14:30
Okresní přebor
2020/21
Malý Bor

Malý Bor — Strážov A

14:30
Okresní přebor
2020/21
Mochtín

Sokol Mochtín B — Strážov A

14:00
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov A — Sokol Hradešice

14:00
Okresní přebor
2020/21
Kašperské Hory

TJ K. Hory — Strážov A

13:30
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov A — TJ Nezamyslice

Výsledky

4 - 1
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov A — Janovice

2 - 3
Okresní přebor
2020/21
Nýrsko

FK Nýrsko B — Strážov A

5 - 2
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov A — Měčín

0 - 1
Okresní přebor
2020/21
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Strážov A

5 - 0
Okresní přebor
2020/21
Strážov

Strážov — F K Budětice 2012

2 - 0
Okresní přebor
2020/21
Luby

Luby B — Strážov

5 - 0
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — Sokol Běšiny

3 - 4
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — FC Švihov

1 - 9
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Kolinec

Sokol Kolinec — Strážov A

1 - 3
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2020/21
Strážov

Strážov A — Sokol Mrákov

2 - 4
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Domažlice UMT

Strážov A — Sokol Mrákov

11 - 0
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Sušice

Strážov A — SK Klatovy (ml.dor.)

2 - 6
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Domažlice UMT

Sokol Vrhaveč — Strážov A

5 - 2
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Sokol Hradešice

1 - 1 (PK3:4)
Okresní přebor
2019/20
Mochtín

Sokol Mochtín B — Strážov A

1 - 3
Okresní přebor
2019/20
Malý Bor

Malý Bor — Strážov A

4 - 2
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Chudenice

2 - 0
Okresní přebor
2019/20
Měcholupy

Měcholupy A — Strážov A

0 - 6
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Janovice

3 - 0
Okresní přebor
2019/20
Nýrsko

FK Okula Nýrsko B — Strážov A

2 - 2 PK 2:3
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Měčín

1 - 3
Okresní přebor
2019/20
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Strážov

3 - 1
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — F K Budětice 2012

0 - 1
Okresní přebor
2019/20
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Strážov A

2 - 0
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — TJ K. Hory

0 - 4
Okresní přebor
2019/20
Luby

Luby B — Strážov A

3 - 0
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Janovice

Strážov A — Sokol Lužany

2 - 3
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Kolinec

Sokol Kamenice — Strážov A

0 - 2
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Dešenice

Strážov A — Sokol Mochtín B

2 - 0
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Dešenice

Strážov A — KOŽNARMACH

2 - 6
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2019/20
Dešenice

Start Dešenice — Strážov A

0 - 11
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda — Strážov A

2 - 5
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Luby B

0 - 1
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Strážov A

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Sokol Mochtín B

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Malý Bor

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Strážov A

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Měcholupy A

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Strážov A

16:00
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Aktuání video

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Sokol Hradešice

1 - 0
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Strážov A

14 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Chudenice

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Rabí

F K Budětice 2012 — Strážov A

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov — TJ Nezamyslice

14:00
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Kolinec

Sokol Kolinec — Strážov A

2 - 1
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Domažlice UMT

SK Klatovy „B“ — Strážov A

3 - 1
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Kdyně

SK Kdyně 1920 — Strážov A

6 - 1
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Plánice

Strážov A — Sokol Dnešice

1 - 7
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Plánice

S.Plánice — Strážov A

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B vs Strážov A

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Sušice B

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Strážov A

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Dlouhá Ves

0 - 0 (PK 5:4)
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Strážov A

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Janovice

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Strážov A

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Bolešiny A

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Strážov A

5 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs FK Budětice 2012

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Strážov A

6 - 1
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Železná Ruda

2 - 5
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B vs Strážov A

8 - 3
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Strážov

Strážov A vs Start Dešenice

2 - 5
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Strážov

Strážov A vs SK Klatovy „B“

3 - 2
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
2018/19
Kdyně

SK Kdyně vs Strážov A

4 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Strážov

3 (PK 3:4) - 3
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Bolešiny A

5 - 2
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Strážov A

1 ( PK 5:3) - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Měčín

2 - 8
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Strážov

7 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Železná Ruda

1 - 1 (PK 0:3)
Okresní přebor
2017/18
Luby

Luby B vs Strážov

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Svéradice B

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Strážov

8 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Malý Bor

1 - 7
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Strážov A

6 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Měcholupy A

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Strážov A

2 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovo Strážov vs TJ Sušice B