Malý Bor

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19
Domácí

Malý Bor

Statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Hlaváč MilanMalý Bor710126240
2Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor400126240
3Trubač LukášMalý Bor020126240
4Chodl FrantišekMalý Bor400126240
5Sládek MilanMalý Bor040115240
6Šipla MiroslavMalý Bor410106220
7Kocum PavelMalý Bor200104240
8Dvořák VáclavMalý Bor100104240
9Jára KarelMalý Bor12196210
10Sládek DominikMalý Bor30095130
11Kalčík JakubMalý Bor00083230
12Němec JanMalý Bor00085030
13Šipla DavidMalý Bor03083140
14Melka VojtěchMalý Bor20073220
15Petřík VáclavMalý Bor10074030
16Šmrha MiroslavMalý Bor20063120
17Kopáček MiroslavMalý Bor00044000
18Hlaváč RadimMalý Bor00040220
19Polena MartinMalý Bor02142110
20Petržílka DavidMalý Bor00000000
21Sládek LadislavMalý Bor00000000

Malý Bor -góly

2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
113111149182935
21392242192330
31391338172128
4138053728924
5138053933624
6137243328523
7135343528722
8134334138317
9135172834-617
10134273130016
11133362735-813
12134182128-913
13131361843-238
141310121269-573

Výsledky

4 - 2
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Luby B

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Malý Bor

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Strážov A

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B vs Malý Bor

2 - 2(PK 5:4)
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Malý Bor

2 - 3
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Měcholupy A

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Malý Bor

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Sokol Hradešice

2 - 2 (PK 2:5)
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Malý Bor

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Chudenice

17:00
Okresní přebor
Rabí

FK Budětice 2012 vs Malý Bor

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Rabí

F K Budětice 2012 vs Malý Bor

3 - 3 P 7:8
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs TJ Nezamyslice

1 - 6
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs Malý Bor

3 - 4
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Malý Bor

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Železná Ruda

0 - 3
Okresní přebor
2017/18
Luby

Luby B vs Malý Bor

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Svéradice B

4 - 5
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Malý Bor

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Budětice

6 - 2
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Dlouhá Ves

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Malý Bor

2 - 4
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Janovice

8 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Malý Bor

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Bolešiny A

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Malý Bor

2 ( PK 1:3) - 2
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

Malý Bor vs Měčín

4 - 0
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Start Luby B

3 - 6
Okresní přebor
2017/18

FK Svéradice B vs SK Malý Bor

2 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Sokol Chudenice

0 - 4
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs SK Malý Bor

2 - 0
Okresní přebor
2017/18

Tatran Dlouhá Ves vs SK Malý Bor

2 - 0
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs TJ Měcholupy A

2 - 4
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs SK Malý Bor

3 - 2
Okresní přebor
2017/18
Malý Bor

SK Malý Bor vs SK Kovodr. Strážov

6 - 1
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs SK Malý Bor

4 - 2
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs TJ Sušice B

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Měčín vs SK Malý Bor

0 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Sokol Hartmanice

5 - 2
Okresní přebor
2017/18

SRK Železná Ruda vs SK Malý Bor