Chudenice

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice 14:30:0614:30Okresní přebor2018/19Náhled
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A 14:30:5314:30Okresní přebor2018/19Náhled
2018-10-28 14:30:4328.10.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A 14:30:4314:30Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B 14:00:2514:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B 14:00:3414:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice 14:00:3714:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 2012 14:00:4614:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice 14:00:5614:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda 14:00:5914:00Okresní přebor2018/19Náhled
2018-11-04 14:00:554.11.2018 Malý Bor vs Luby B 14:00:5514:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Chudenice - statistika hráčů 2018/19

Chudenice – statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Soupír JakubChudenice220102170
2Vachtl PavelChudenice200102260
3Bláha FilipChudenice210108110
4Šimán JiříChudenice100102260
5Fremuth VáclavChudenice010102260
6Osvald JaromírChudenice310101270
7Zoubek LukášChudenice000102260
8Göttinger OtaChudenice02091260
9Rupert JanChudenice33092160
10Soupír JanChudenice73091260
11Baxa TomášChudenice01081160
12Stryczek MartinChudenice14081250
13Hodan StanislavChudenice22071150
14Göttinger KamilChudenice00062220
15Kraus MichalChudenice13161140
16Drozda LukášChudenice00061050
17Bejm PetrChudenice00041120
18Lucák MarekChudenice00031020
19Bříza FrantišekChudenice20021010
20Ježek MartinChudenice00000000
21Kadlec PetrChudenice00000000
22Stelzer JakubChudenice00000000
23Duchoň DrahošChudenice00000000

Chudenice - střelci branek 2018/19

Chudenice – střelci branek 2018/19

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
11191139162129
21172237172024
31180334211324
41171332161622
5116232722520
6116053329418
71143338281017
8115152527-217
9114342825316
10114161924-513
11112272530-510
12112362433-910
13112261738-198
141110101163-523

Výsledky

14:30
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Bolešiny A

14:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Chudenice

Výsledky

1 - 1 (PK 2:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Sokol Mochtín B

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Chudenice

1 - 1 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs TJ Nezamyslice

1 - 5
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs Chudenice

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Luby B

3 - 3 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Chudenice

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Strážov A

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Chudenice

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Chudenice

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Chudenice

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Janovice

0 - 4
Okresní přebor
2017/18
Železná Ruda

Železná Ruda vs Chudenice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Luby B

0 - 3
Okresní přebor
2017/18
Svéradice

FK Svéradice B vs Chudenice

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Budětice

4 - 5
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Malý Bor

5 - 1
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Chudenice

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Měcholupy A

2 - 3
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Hartmanice

4 - 4 (PK 1:4)
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Chudenice

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Strážov

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Chudenice

3 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Sušice B

5 - 1
Okresní přebor
2017/18
Měčín

Měčín vs Chudenice

5 - 4
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs FK Svéradice B

1 - 5
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Sokol Chudenice

2 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Sokol Chudenice

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Tatran Dlouhá Ves

4 - 3
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Sokol Chudenice

6 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Dukla Janovice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovodr. Strážov vs Sokol Chudenice

1 - 7
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs SK Bolešiny

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Sokol Chudenice

1 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Sokol Měčín

3 - 3 (PK 4:5)
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Sokol Chudenice

1 - 0
Okresní přebor
2017/18

Start Luby B vs Sokol Chudenice

3 - 3 (PK 3:2)
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs SRK Železná Ruda