SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Chudenice

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice2 - 2 (PK 3:0)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19
Report
2019-04-21 16:00:5521.4.2019 Aktuání video 16:00:5516:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B0 - 0 PK 2:0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 16:00:0628.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 17:00:1428.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 20120 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 14:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice2 - 2 (PK 8:7)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A2 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:1111.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda11 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 20121 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 20122 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda3 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice4 - 6Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:301.6.2019 Chudenice — Sokol Hradešice1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A1 - 8Okresní přebor2018/19Report
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A0 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice6 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B8 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 20121 - 1 PK 7:8Okresní přebor2018/19Report
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda2 - 2 PK 5:4Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves0 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A0 - 11Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-09-21 16:30:2321.9.2019 Janovice — Malý Bor 16:30:2316:30Okresní přebor2018/19Náhled
2019-09-21 16:30:5321.9.2019 Měcholupy A — Chudenice 16:30:5316:30Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19, 2019/20

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2623
2Hájek MatějJanovice2322
3Kološ DavidStrážov A2326
4Linkeš TomášStrážov A2222
5Bečka StanislavMěcholupy A2121
6Urban MiroslavJanovice1722
7Hozman VáclavBudětice1523
8Šindelář RadekBolešiny1423
9Soupír JanChudenice1420
10Voráček PřemyslLuby B1317
11Melka FrantišekSokol Hradešice1324
12Pretzelmayer JaroslavMochtín B1319
13Šipla MiroslavMalý Bor1221
14Hlaváč MilanMalý Bor1224
15Šatra PavelNezamyslice1222
16Buchta MichaelSokol Hradešice1024
17Duchek JanMěcholupy A923
18Mirvald JakubDlouhá Ves816
19Švec PavelDlouhá Ves823
20Hubený JanDlouhá Ves822
21Šlegl JanJanovice822
22Vaněček DavidSokol Hradešice818
23Kodýtek MiroslavSokol Hradešice822
24Matějka PavelBolešiny720
25Frous MichalStrážov A723
26Janečka PetrBudětice79
27Šmrha LukášSokol Hradešice722
28Věneček MichalNezamyslice721
29Greiner DavidŽelezná Ruda68
30Vizinger PetrBolešiny613

Chudenice - statistika hráčů 2018/19

Chudenice – statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Fremuth VáclavChudenice0412374120
2Vachtl PavelChudenice5202374121
3Soupír JakubChudenice5302172120
4Zoubek LukášChudenice0102163120
5Soupír JanChudenice14602064100
6Šimán JiříChudenice100175480
7Stryczek MartinChudenice450174490
8Baxa TomášChudenice0201633100
9Göttinger OtaChudenice030164480
10Osvald JaromírChudenice320153390
11Rupert JanChudenice340156180
12Kraus MichalChudenice372136160
13Bláha FilipChudenice2101210110
14Bříza FrantišekChudenice200114250
15Bejm PetrChudenice000114250
16Drozda LukášChudenice000102260
17Göttinger KamilChudenice000103250
18Majer MichalChudenice02082240
19Lucák MarekChudenice00082060
20Hodan StanislavChudenice22071150
21Sting JiříChudenice14072140
22Ježek MartinChudenice13064020
23Kadlec PetrChudenice04051130
24Vachtl PetrChudenice00020020
25Duchoň DrahošChudenice00000000
26Stelzer JakubChudenice00000000

Chudenice - střelci branek 2018/19

Chudenice – střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Soupír JanChudenice1420
2Vachtl PavelChudenice523
3Soupír JakubChudenice521
4Stryczek MartinChudenice417
5Rupert JanChudenice315
6Osvald JaromírChudenice315
7Kraus MichalChudenice313
8Bláha FilipChudenice212
9Hodan StanislavChudenice27
10Bříza FrantišekChudenice211
11Šimán JiříChudenice117
12Sting JiříChudenice17
13Ježek MartinChudenice16
14Vachtl PetrChudenice02
15Majer MichalChudenice08
16Drozda LukášChudenice010
17Göttinger KamilChudenice010
18Lucák MarekChudenice08
19Bejm PetrChudenice011
20Göttinger OtaChudenice016
21Fremuth VáclavChudenice023
22Duchoň DrahošChudenice00
23Kadlec PetrChudenice05
24Baxa TomášChudenice016
25Zoubek LukášChudenice021
26Stelzer JakubChudenice00

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
126194388325763
226191689335658
326182686413757
426152981641749
52612776053747
6261411170462144
7261241059533941
826106105446839
92684146569-431
102684144963-1430
112684145679-2330
122657144990-4124
132654174579-1921
1426242021121-9712

Výsledky

16:30
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Chudenice

16:00
Okresní přebor
2019/20
Mochtín

Sokol Mochtín B — Chudenice

16:00
Okresní přebor

Chudenice — Malý Bor

15:30
Okresní přebor
2019/20
Strážov

Strážov A — Chudenice

15:30
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — Sokol Hradešice

14:30
Okresní přebor
2019/20
Luby

Luby B — Chudenice

14:00
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — TJ K. Hory

Výsledky

2 - 4
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — Janovice

4 - 2
Okresní přebor
2019/20
Nýrsko

FK Okula Nýrsko B — Chudenice

6 - 8
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — Měčín

2 - 1
Okresní přebor
2019/20
Dlouhá Ves

T. Dlouhá Ves — Chudenice

3 - 1
Okresní přebor
2019/20
Chudenice

Chudenice — F K Budětice 2012

5 - 1
Okresní přebor
2019/20
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Chudenice

2 - 5
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — Měcholupy A

6 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Chudenice

17:00
OP mladší žáci
2018/19
Chanovice

Chudenice — Sokol Hradešice

1 - 4
Okresní přebor
2018/19

Chudenice — Sokol Hradešice

6 - 2
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — Chudenice

7 - 1
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B — Chudenice

1 - 5
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — F K Budětice 2012

2 - 2 (PK 8:7)
Okresní přebor
2018/19
Hoslovice

TJ Nezamyslice — Chudenice

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — Železná Ruda

2 - 2 (PK 3:0)
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B — Chudenice

4 - 1
Okresní přebor
2018/19

Chudenice — Sušice B

14 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Chudenice

0 - 0 (PK 3:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — Malý Bor

2 - 2 (PK 3:2)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — T. Dlouhá Ves

0 - 3
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Chudenice

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Bolešiny A

1 - 1 (PK 2:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Sokol Mochtín B

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Chudenice

1 - 1 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs TJ Nezamyslice

1 - 5
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs Chudenice

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Luby B

3 - 3 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Chudenice

1 - 4
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Strážov A

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Chudenice

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Chudenice

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Chudenice

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs Janovice

0 - 4
Okresní přebor
2017/18
Železná Ruda

Železná Ruda vs Chudenice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Luby B

0 - 3
Okresní přebor
2017/18
Svéradice

FK Svéradice B vs Chudenice

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Budětice

4 - 5
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Malý Bor

5 - 1
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Chudenice

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Měcholupy A

2 - 3
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Hartmanice

4 - 4 (PK 1:4)
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Chudenice

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Strážov

4 - 0
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Chudenice

3 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Sušice B

5 - 1
Okresní přebor
2017/18
Měčín

Měčín vs Chudenice

5 - 4
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs FK Svéradice B

1 - 5
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs Sokol Chudenice

2 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Sokol Chudenice

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Tatran Dlouhá Ves

4 - 3
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Sokol Chudenice

6 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Dukla Janovice

3 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovodr. Strážov vs Sokol Chudenice

1 - 7
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs SK Bolešiny

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Sokol Chudenice

1 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs Sokol Měčín

3 - 3 (PK 4:5)
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Sokol Chudenice

1 - 0
Okresní přebor
2017/18

Start Luby B vs Sokol Chudenice

3 - 3 (PK 3:2)
Okresní přebor
2017/18

Sokol Chudenice vs SRK Železná Ruda