SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Hartmanice

VÝSLEDKY – ročník  2017/18

Výsledky - 2017/2018

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaČlánek
2017-08-12 14:00:3012.8.2017 Sokol Hartmanice vs Tatran Dlouhá Ves0 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-08-12 16:00:3912.8.2017 FK Budětice 2012 vs FK Svéradice B3 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-08-12 17:00:1212.8.2017 SRK Železná Ruda vs SK Malý Bor5 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-08-12 17:00:3312.8.2017 Sokol Měčín vs TJ Měcholupy A2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-08-12 17:00:4512.8.2017 SK Bolešiny - SK Kovo Strážov1 - 1(PK 3:4)Okresní přebor2017/18Report
2017-08-13 17:00:5713.8.2017 TJ Sušice B vs Dukla Janovice1 - 5Okresní přebor2017/18Report
2017-08-19 17:00:2919.8.2017 Sokol Chudenice vs SRK Železná Ruda3 - 3 (PK 3:2)Okresní přebor2017/18Report
2017-08-19 17:00:3219.8.2017 Tatran Dlouhá Ves vs Sokol Měčín1 - 1 (PK 4:5)Okresní přebor2017/18Report
2017-08-20 16:00:0120.8.2017 SK Malý Bor vs Sokol Hartmanice0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-08-20 16:00:1720.8.2017 SK Kovodr. Strážov vs FK Budětice 20127 - 2Okresní přebor2017/18
Report
2017-08-20 16:00:4220.8.2017 Start Luby B vs Sokol Chudenice1 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-08-20 16:00:4820.8.2017 FK Svéradice B vs Start Luby B5 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-08-20 17:00:2920.8.2017 TJ Měcholupy A vs TJ Sušice B3 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-08-20 17:00:5420.8.2017 Dukla Janovice vs SK Bolešiny5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-08-26 14:00:2126.8.2017 Sokol Hartmanice vs Sokol Chudenice3 - 3 (PK 4:5)Okresní přebor2017/18Report
2017-08-26 17:00:2926.8.2017 SRK Železná Ruda vs FK Svéradice B2 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-08-26 17:00:3526.8.2017 SK Bolešiny vs TJ Měcholupy A1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2017/18Report
2017-08-26 17:00:4326.8.2017 Sokol Měčín vs SK Malý Bor2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-08-27 16:00:3427.8.2017 SK Kovodr. Strážov vs Dukla Janovice2 - 1Okresní přebor2017/18
Report
2017-08-27 16:00:3627.8.2017 Start Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-08-27 17:00:5727.8.2017 TJ Sušice B vs Tatran Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-09-02 16:00:072.9.2017 FK Budětice 2012 vs Dukla Janovice1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FK Svéradice B vs Sokol Hartmanice2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-02 17:00:202.9.2017 TJ Měcholupy A vs SK Kovodr. Strážov1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-02 17:00:502.9.2017 Tatran Dlouhá Ves vs SK Bolešiny5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-03 16:00:073.9.2017 Sokol Chudenice vs Sokol Měčín1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-09-03 16:00:243.9.2017 SK Malý Bor vs TJ Sušice B4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-03 16:00:303.9.2017 Start Luby B vs SRK Železná Ruda1 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-09-09 14:00:339.9.2017 Sokol Hartmanice vs Start Luby B1 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-09-09 17:00:289.9.2017 Sokol Měčín vs FK Svéradice B10 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-09 17:00:439.9.2017 SK Bolešiny vs SK Malý Bor6 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-09 17:00:489.9.2017 SRK Železná Ruda vs FK Budětice 20121 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-09-10 16:00:5910.9.2017 SK Kovo Strážov - Tatran Dlouhá Ves3 - 3 (PK 3:1)Okresní přebor2017/18
Report
2017-09-10 17:00:0710.9.2017 TJ Sušice B vs Sokol Chudenice5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-10 17:00:4710.9.2017 Dukla Janovice vs TJ Měcholupy A4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-16 16:00:3516.9.2017 FK Budětice 2012 vs TJ Měcholupy A1 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-09-16 16:00:5716.9.2017 Start Luby B vs Sokol Měčín2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-16 16:30:0216.9.2017 SRK Železná Ruda vs Sokol Hartmanice2(PK 3:2) - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-16 16:30:1716.9.2017 Tatran Dlouhá Ves vs Dukla Janovice4 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-09-16 16:30:3316.9.2017 Sokol Chudenice vs SK Bolešiny1 - 7Okresní přebor2017/18Report
2017-09-17 16:00:2617.9.2017 SK Malý Bor vs SK Kovodr. Strážov3 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-17 16:00:2717.9.2017 FK Svéradice B vs TJ Sušice B2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-23 14:00:5023.9.2017 Sokol Hartmanice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-23 15:00:3323.9.2017 TJ Měcholupy A vs Tatran Dlouhá Ves6 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-23 16:30:2523.9.2017 Sokol Měčín vs SRK Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-23 16:30:3423.9.2017 Dukla Janovice vs SK Malý Bor2 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-09-24 16:00:3224.9.2017 SK Kovodr. Strážov vs Sokol Chudenice3 - 1Okresní přebor2017/18
Report
2017-09-24 16:30:1824.9.2017 SK Bolešiny vs FK Svéradice B3 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-24 16:30:2124.9.2017 TJ Sušice B vs Start Luby B3 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 14:00:5130.9.2017 Sokol Hartmanice vs Sokol Měčín0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 16:00:1030.9.2017 FK Svéradice B vs SK Kovodr. Strážov1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 16:00:1230.9.2017 Start Luby B vs SK Bolešiny1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 16:00:2530.9.2017 FK Budětice 2012 vs Tatran Dlouhá Ves0 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 16:00:5330.9.2017 SRK Železná Ruda vs TJ Sušice B2 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-09-30 16:00:5630.9.2017 Sokol Chudenice vs Dukla Janovice6 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-10-01 16:00:551.10.2017 SK Malý Bor vs TJ Měcholupy A2 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-10-07 16:00:067.10.2017 Sokol Měčín vs FK Budětice 20123 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-07 16:00:317.10.2017 Dukla Janovice vs FK Svéradice B5 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-10-07 16:00:357.10.2017 SK Bolešiny vs SRK Železná Ruda2 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-10-07 16:00:417.10.2017 Tatran Dlouhá Ves vs SK Malý Bor2 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-10-08 16:00:038.10.2017 TJ Měcholupy A vs Sokol Chudenice4 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-10-08 16:00:318.10.2017 TJ Sušice B vs Sokol Hartmanice6 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-10-08 16:00:388.10.2017 SK Kovodr. Strážov vs Start Luby B1 - 3Okresní přebor2017/18
Report
2017-10-14 14:00:4114.10.2017 Sokol Hartmanice vs SK Bolešiny0 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-14 15:30:2014.10.2017 Sokol Chudenice vs Tatran Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-14 15:30:2114.10.2017 FK Budětice 2012 vs SK Malý Bor0 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-10-14 15:30:5214.10.2017 SRK Železná Ruda vs SK Kovodr. Strážov1 - 6Okresní přebor2017/18Report
2017-10-14 15:30:5914.10.2017 Sokol Měčín vs TJ Sušice B4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-15 15:30:2115.10.2017 FK Svéradice B vs TJ Měcholupy A5 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-10-15 15:30:4115.10.2017 Start Luby B vs Dukla Janovice1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-10-21 15:00:0321.10.2017 TJ Měcholupy A vs Start Luby B2 - 2 (PK 2:4)Okresní přebor2017/18Report
2017-10-21 15:30:1521.10.2017 Tatran Dlouhá Ves vs FK Svéradice B4 - 4 (PK 4:2)Okresní přebor2017/18Report
2017-10-21 15:30:2821.10.2017 SK. Bolešiny vs Sokol Měčín0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-10-21 15:30:4321.10.2017 Dukla Janovice vs SRK Železná Ruda1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2017-10-22 15:30:2422.10.2017 TJ Sušice B vs FK Budětice 20123 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-22 15:30:3522.10.2017 SK Kovo Strážov vs Sokol Hartmanice5 - 1Okresní přebor2017/18
Report
2017-10-22 15:30:4822.10.2017 SK Malý Bor vs Sokol Chudenice2 - 3Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:0828.10.2017 Sokol Měčín vs SK Kovo Strážov1 (PK 4:2) - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:1028.10.2017 Sokol Hartmanice vs Dukla Janovice1 - 6Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:1128.10.2017 FK Budětice 2012 vs Sokol Chudenice1 - 5Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:2528.10.2017 Start Luby B vs Tatran Dlouhá Ves0 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:2728.10.2017 SRK Železná Ruda vs TJ Měcholupy A2 - 2 (PK 4:5)Okresní přebor2017/18Report
2017-10-28 14:30:3628.10.2017 FK Svéradice B vs SK Malý Bor3 - 6Okresní přebor2017/18Report
2017-10-29 14:30:1729.10.2017 TJ Sušice B vs SK Bolešiny5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-11-04 11:00:454.11.2017 TJ Měcholupy A vs Sokol Hartmanice8 - 1Okresní přebor2017/18Report
2017-11-04 14:00:104.11.2017 Dukla Janovice vs Sokol Měčín2 - 5Okresní přebor2017/18Report
2017-11-04 14:00:154.11.2017 Sokol Chudenice vs FK Svéradice B5 - 4Okresní přebor2017/18Report
2017-11-04 14:00:544.11.2017 Tatran D. Ves vs Železná Ruda0 - 0 (PK 1:3)Okresní přebor2017/18Report
2017-11-05 14:00:065.11.2017 SK Kovo Strážov vs TJ Sušice B2 - 0Okresní přebor2017/18
Report
2017-11-05 14:00:265.11.2017 SK Malý Bor vs Start Luby B4 - 0Okresní přebor2017/18Report
2017-11-05 14:00:395.11.2017 SK Bolešiny vs FK Budětice 20124 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-03-23 15:00:1223.3.2018 Měcholupy vs Bolešiny1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-03-24 15:00:0824.3.2018 Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-03-24 15:00:1424.3.2018 Janovice vs Strážov A1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-03-24 15:00:5524.3.2018 FK Budětice 2012 vs Luby B3 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-03-25 15:00:2825.3.2018 Malý Bor vs Měčín2 ( PK 1:3) - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-03-31 14:00:3731.3.2018 Hartmanice vs FK Svéradice B4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-03-31 16:00:0331.3.2018 Bolešiny A vs Dlouhá Ves6 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-03-31 16:00:1431.3.2018 Janovice vs Budětice4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-03-31 16:00:2731.3.2018 Měčín vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-01 16:00:271.4.2018 Sušice B vs Malý Bor1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-01 16:00:451.4.2018 Strážov A vs Měcholupy A6 - 0Okresní přebor2017/18
Report
2018-04-07 16:00:557.4.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-07 16:30:127.4.2018 Měcholupy vs Janovice1 - 1 PK (4:5)Okresní přebor2017/18Report
2018-04-07 16:30:417.4.2018 Chudenice vs Sušice B3 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-07 16:30:417.4.2018 Dlouhá Ves vs Strážov A1 - 7Okresní přebor2017/18Report
2018-04-08 16:00:278.4.2018 Luby B vs Hartmanice2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-08 16:00:288.4.2018 Malý Bor vs Bolešiny A4 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-04-08 16:00:458.4.2018 FK Svéradice B vs Měčín1 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-04-14 16:30:1214.4.2018 Měcholupy vs Budětice4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-14 16:30:2714.4.2018 Měčín vs Luby B4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-14 17:00:3714.4.2018 Železná Ruda vs Hartmanice3 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-04-15 16:00:4515.4.2018 Strážov A vs Malý Bor8 - 1Okresní přebor2017/18
Report
2018-04-15 16:30:0315.4.2018 Bolešiny A vs Chudenice4 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-04-15 16:30:1415.4.2018 Janovice vs Dlouhá Ves4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-15 16:30:2715.4.2018 Sušice B vs Svéradice B8 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-21 16:00:5521.4.2018 FK Budětice 2012 vs Hartmanice6 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-21 17:00:2721.4.2018 Železná Ruda vs Měčín0 - 0 (PK 4:2)Okresní přebor2017/18Report
2018-04-21 17:00:4121.4.2018 Chudenice vs Strážov1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-21 17:00:4121.4.2018 Dlouhá Ves vs Měcholupy A2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-22 16:00:2722.4.2018 Luby B vs TJ Sušice B0 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-22 16:00:2822.4.2018 Malý Bor vs Janovice2 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-04-22 16:00:4522.4.2018 FK Svéradice B vs Bolešiny A4 - 4 (PK 2:0)Okresní přebor2017/18Report
2018-04-28 17:00:0328.4.2018 Bolešiny A vs Luby B4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-04-28 17:00:1228.4.2018 Měcholupy vs Malý Bor4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-28 17:00:1428.4.2018 Janovice vs Chudenice4 - 4 (PK 1:4)Okresní přebor2017/18Report
2018-04-28 17:00:2728.4.2018 Měčín vs Hartmanice17 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-04-28 17:00:4128.4.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20123 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-04-29 16:00:4529.4.2018 Strážov A vs Svéradice B3 - 0Okresní přebor2017/18
Report
2018-04-29 17:00:2729.4.2018 Sušice B vs Železná Ruda5 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-01 15:00:191.5.2018 Chudenice vs Hartmanice2 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-05-01 16:00:271.5.2018 Železná Ruda vs Luby B3 - 3 (PK 3:4)Okresní přebor2017/18Report
2018-05-05 14:00:375.5.2018 Hartmanice vs Sušice B3 - 3 (PK 5:4)Okresní přebor2017/18Report
2018-05-05 16:00:555.5.2018 FK Budětice 2012 vs Měčín1 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-05 17:00:275.5.2018 Železná Ruda vs Bolešiny A2 - 5Okresní přebor2017/18Report
2018-05-05 17:00:415.5.2018 Chudenice vs Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-06 16:00:276.5.2018 Luby B vs Strážov1 - 1 (PK 0:3)Okresní přebor2017/18Report
2018-05-06 16:00:286.5.2018 Malý Bor vs Dlouhá Ves6 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-06 16:00:456.5.2018 FK Svéradice B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-08 17:00:078.5.2018 FK Svéradice B vs Železná Ruda5 - 01Okresní přebor2017/18Report
2018-05-12 17:00:0312.5.2018 Bolešiny A vs Hartmanice12 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-05-12 17:00:1212.5.2018 Měcholupy vs Svéradice B5 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-12 17:00:1412.5.2018 Janovice vs Luby B4 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-12 17:00:4112.5.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-05-13 16:00:2813.5.2018 Malý Bor vs Budětice2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-05-13 16:00:4513.5.2018 Strážov A vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2017/18
Report
2018-05-13 17:00:2713.5.2018 Sušice B vs Měčín1 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 14:00:3719.5.2018 Hartmanice vs Strážov2 - 8Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 16:00:2719.5.2018 Luby B vs Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 16:00:5519.5.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B5 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 17:00:2719.5.2018 Měčín vs Bolešiny A2 - 2 (PK 3:4)Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 17:00:2719.5.2018 Železná Ruda vs Janovice1 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-05-19 17:00:4119.5.2018 Chudenice vs Malý Bor4 - 5Okresní přebor2017/18Report
2018-05-20 16:00:4520.5.2018 FK Svéradice B vs Dlouhá Ves4 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-05-26 17:00:1426.5.2018 Janovice vs Hartmanice2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-05-26 17:00:2826.5.2018 Malý Bor vs Svéradice B4 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-26 17:00:4126.5.2018 Chudenice vs Budětice3 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-26 17:00:4126.5.2018 Dlouhá Ves vs Luby B5 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-05-27 16:00:4527.5.2018 Strážov A vs Měčín1 ( PK 5:3) - 1 Okresní přebor2017/18
Report
2018-05-27 17:00:0327.5.2018 Bolešiny A vs Sušice B3 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-05-27 17:00:1227.5.2018 Měcholupy vs Železná Ruda12 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-02 14:00:372.6.2018 Hartmanice vs Měcholupy A2 (PK 1:3) - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-06-02 16:00:452.6.2018 FK Svéradice B vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-06-02 16:00:552.6.2018 FK Budětice 2012 vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-02 17:00:272.6.2018 Měčín vs Janovice1 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-06-02 17:00:272.6.2018 Železná Ruda vs Dlouhá Ves0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-06-03 16:00:273.6.2018 Luby B vs Malý Bor0 - 3Okresní přebor2017/18Report
2018-06-03 17:00:273.6.2018 Sušice B vs Strážov A5 - 2Okresní přebor2017/18Report
2018-06-09 17:00:129.6.2018 Měcholupy vs Měčín0 (PK 3:0) - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-06-09 17:00:149.6.2018 Janovice vs Sušice B2 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-06-09 17:00:419.6.2018 Chudenice vs Luby B3 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-09 17:00:419.6.2018 Dlouhá Ves vs Hartmanice1 (PK 5:4) - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-10 16:00:2810.6.2018 Malý Bor vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2017/18Report
2018-06-10 16:00:4510.6.2018 Strážov A vs Bolešiny A3 (PK 3:4) - 3Okresní přebor2017/18
Report
2018-06-10 16:00:4510.6.2018 FK Svéradice B vs FK Budětice 20120 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-06-16 14:00:3716.6.2018 Hartmanice vs Malý Bor3 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-06-16 17:00:0316.6.2018 Bolešiny A vs Janovice5 (PK 5:4) - 5Okresní přebor2017/18Report
2018-06-16 17:00:2716.6.2018 Sušice B vs Měcholupy A2 - 6Okresní přebor2017/18Report
2018-06-16 17:00:2716.6.2018 Měčín vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-16 17:00:3116.6.2018 Železná Ruda vs Chudenice0 - 4Okresní přebor2017/18Report
2018-06-17 16:00:2717.6.2018 Luby B vs Svéradice B8 - 1Okresní přebor2017/18Report
2018-06-17 16:00:5517.6.2018 FK Budětice 2012 vs Strážov4 - 1Okresní přebor2017/18Report

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice 16:00:5216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A 17:00:1817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2017/18

Hartmanice - statistika

Hartmanice - zápasy

PořadíHráčTýmOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
1Sládek PetrHartmanice254417
2Mačuda LukášHartmanice214314
3Tonner PatrikHartmanice203314
4Krátký AntonínHartmanice193214
5Vlasák DanielHartmanice193313
6Koryťák JiříHartmanice193313
7Koryťák OndřejHartmanice183312
8Matoušek RudolfHartmanice183312
9Houška ZdeněkHartmanice172213
10Šimek MichalHartmanice163310
11Ferenčík MartinHartmanice163310
12Soudek LukášHartmanice153210
13Kolář JanHartmanice14239
14Holý MichalHartmanice13328
15Haspekl JiříHartmanice12138
16Hasenöhrl VítHartmanice10236
17Koryťák Jiří stHartmanice8206
18Zetocha FrantišekHartmanice8125
19Sládek JosefHartmanice3102
20Šimon PetrHartmanice2020
21Chudý PetrHartmanice2101
22Hasenöhrl PetrHartmanice1001
23Kačírek František (Copy)Hartmanice0000

Hartmanice - hráči

Hartmanice - góly

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyVlastní góly
1Šimek MichalHartmanice14820
2Soudek LukášHartmanice4000
3Matoušek RudolfHartmanice3000
4Hasenöhrl PetrHartmanice2200
5Holý MichalHartmanice2100
6Koryťák OndřejHartmanice2720
7Sládek PetrHartmanice2301
8Zetocha FrantišekHartmanice2520
9Tonner PatrikHartmanice1200
10Krátký AntonínHartmanice1710
11Houška ZdeněkHartmanice1000
12Sládek JosefHartmanice1000
13Ferenčík MartinHartmanice1000
14Kačírek František (Copy)Hartmanice0000
15Koryťák Jiří stHartmanice0210
16Hasenöhrl VítHartmanice0000
17Šimon PetrHartmanice0000
18Koryťák JiříHartmanice0000
19Mačuda LukášHartmanice0100
20Kolář JanHartmanice0200
21Haspekl JiříHartmanice0000
22Vlasák DanielHartmanice0400
23Chudý PetrHartmanice0000

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2518
2Bečka StanislavMěcholupy A1817
3Kološ DavidStrážov A1717
4Hájek MatějJanovice1315
5Urban MiroslavJanovice1114
6Pretzelmayer JaroslavMochtín B1115
7Soupír JanChudenice1115
8Hozman VáclavBudětice1016
9Šatra PavelNezamyslice1016
10Voráček PřemyslLuby B1012
11Linkeš TomášStrážov A1013
12Šindelář RadekBolešiny916
13Kodýtek MiroslavSokol Hradešice817
14Buchta MichaelSokol Hradešice817
15Hlaváč MilanMalý Bor716
16Věneček MichalNezamyslice714
17Švec PavelDlouhá Ves717
18Frous MichalStrážov A614
19Šipla MiroslavMalý Bor613
20Dlouhý FrantišekNezamyslice613
21Duchek JanMěcholupy A618
22Šlegl JanJanovice616
23Mirvald JakubDlouhá Ves610
24Strejc StanislavMochtín B513
25Jiřík JanNezamyslice511
26Blažek FrantišekDlouhá Ves518
27Hubený JanDlouhá Ves516
28Janečka PetrBudětice58
29Hlavin DavidBudětice516
30Loos MartinŽelezná Ruda48

Okresní přebor

PosTýmZVRPGVGIGDB
126186287266161
226176387394857
3261231172472542
42676133478-4426
52663145198-4722
626441840107-6719

Výsledky

3 - 4
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Malý Bor

1 (PK 5:4) - 1
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Hartmanice

2 (PK 1:3) - 2
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Měcholupy A

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Hartmanice

2 - 8
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Strážov

12 - 1
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Hartmanice

3 - 3 (PK 5:4)
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Sušice B

2 - 3
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Hartmanice

17 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měčín

Měčín vs Hartmanice

6 - 1
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Hartmanice

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Železná Ruda

Železná Ruda vs Hartmanice

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Luby

Luby B vs Hartmanice

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs FK Svéradice B

8 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Sokol Hartmanice

1 - 6
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Dukla Janovice

5 - 1
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovo Strážov vs Sokol Hartmanice

0 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs SK Bolešiny

6 - 0
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Sokol Hartmanice

0 - 3
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Sokol Měčín

3 - 2
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs FK Budětice 2012

2(PK 3:2) - 2
Okresní přebor
2017/18

SRK Železná Ruda vs Sokol Hartmanice

1 - 4
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Start Luby B

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

FK Svéradice B vs Sokol Hartmanice

3 - 3 (PK 4:5)
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Sokol Chudenice

0 - 3
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs Sokol Hartmanice

0 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Hartmanice vs Tatran Dlouhá Ves