SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Sokol Hradešice

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice 17:00:2517:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice 16:00:1316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice 16:00:2516:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice 16:00:5216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:0627.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1427.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A 17:00:1817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda 17:00:3317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B 20:01:0320:01Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A 17:00:2217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves 16:00:4716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice 17:00:3817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda 16:00:2216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice 17:00:0517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B 17:00:2317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 2012 17:00:4517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B 17:00:5817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-12 16:00:1112.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B 16:00:1116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A 16:00:4416:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice 17:00:0217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice 17:00:1517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves 17:00:1717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A 17:00:4617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 2012 16:00:5716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice 17:00:3517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice 17:00:4417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A 17:00:3417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B 17:00:3617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 2012 17:00:4817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves 16:00:1016:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor 17:00:2117:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice 17:00:3717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A 17:00:5417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B 16:00:0416:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018, Okresní přebor
Sezóny
2018/19
Domácí

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2518
2Bečka StanislavMěcholupy A1817
3Kološ DavidStrážov A1717
4Hájek MatějJanovice1315
5Urban MiroslavJanovice1114
6Pretzelmayer JaroslavMochtín B1115
7Soupír JanChudenice1115
8Hozman VáclavBudětice1016
9Šatra PavelNezamyslice1016
10Voráček PřemyslLuby B1012
11Linkeš TomášStrážov A1013
12Šindelář RadekBolešiny916
13Kodýtek MiroslavSokol Hradešice817
14Buchta MichaelSokol Hradešice817
15Hlaváč MilanMalý Bor716
16Věneček MichalNezamyslice714
17Švec PavelDlouhá Ves717
18Frous MichalStrážov A614
19Šipla MiroslavMalý Bor613
20Dlouhý FrantišekNezamyslice613
21Duchek JanMěcholupy A618
22Šlegl JanJanovice616
23Mirvald JakubDlouhá Ves610
24Strejc StanislavMochtín B513
25Jiřík JanNezamyslice511
26Blažek FrantišekDlouhá Ves518
27Hubený JanDlouhá Ves516
28Janečka PetrBudětice58
29Hlavin DavidBudětice516
30Loos MartinŽelezná Ruda48

Hradešice - branky

2018/19

HráčTýmGólyOdehrané zápasy
Buchta MichaelSokol Hradešice817
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice817
Melka FrantišekSokol Hradešice417
Vaněček DavidSokol Hradešice412
Melka PatrikSokol Hradešice416
Zdichynec LukášSokol Hradešice314
Šmrha LukášSokol Hradešice317
Arnošt PetrSokol Hradešice215
Melka LukášSokol Hradešice28
Frančík MartinSokol Hradešice111
Nováček TomášSokol Hradešice110
Soukup TomášSokol Hradešice19
Melka MilanSokol Hradešice113
Frančík MichalSokol Hradešice06
Bejvl HynekSokol Hradešice03
Říha PetrSokol Hradešice04
Polena MatějSokol Hradešice01
Panuška VáclavSokol Hradešice017
Metlička VáclavSokol Hradešice05
Vávra DanielSokol Hradešice05
Korytář KarelSokol Hradešice014
Vaněček FilipSokol Hradešice09

Hradešice - statistika hráčů

2018/19

HráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Arnošt PetrSokol Hradešice230158160
Bejvl HynekSokol Hradešice00033000
Buchta MichaelSokol Hradešice8701710160
Frančík MartinSokol Hradešice130117040
Frančík MichalSokol Hradešice00064020
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice8301710160
Korytář KarelSokol Hradešice0001410040
Melka FrantišekSokol Hradešice4501710160
Melka LukášSokol Hradešice21085030
Melka MilanSokol Hradešice110138050
Melka PatrikSokol Hradešice430169160
Metlička VáclavSokol Hradešice01051130
Nováček TomášSokol Hradešice100106130
Panuška VáclavSokol Hradešice0301710160
Polena MatějSokol Hradešice00011000
Soukup TomášSokol Hradešice10096120
Vaněček DavidSokol Hradešice400126150
Vaněček FilipSokol Hradešice00094140
Vávra DanielSokol Hradešice00052120
Zdichynec LukášSokol Hradešice300148150
Říha PetrSokol Hradešice00042110
Šmrha LukášSokol Hradešice3001710160

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
118141263263744
217114249232639
317111555223334
417110652411133
5189264238430
6179174236629
7177573833529
81773754421226
9184494242022
10175393346-1320
11174583352-1919
121743102843-1516
131733112447-2314
141812141481-678

Výsledky

16:00
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Sokol Hradešice

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Sušice B

16:00
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B — Sokol Hradešice

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Železná Ruda

17:00
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — F K Budětice 2012

17:00
OP mladší žáci
2018/19
Chanovice

Chudenice — Sokol Hradešice

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Bolešiny A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice

Výsledky

3 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Malý Bor

1 - 1(PK 4:5)
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Sokol Hradešice

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Měcholupy A

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — Sokol Hradešice

0 - 3
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Chudenice

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice

1 - 9
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs Sokol Hradešice

1 - 0
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sokol Hradešice vs Luby B

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Sokol Hradešice

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Strážov A

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Sokol Hradešice

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Sokol Hradešice

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Janovice

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B

4 - 1
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Sokol Hradešice

1 - 3
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sušice B vs Sokol Hradešice

3 - 5
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sokol Hradešice vs Strážov A

5 - 1
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

SK Klatovy (dor.) vs Sokol Hradešice

3 - 1
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sokol Hradešice vs SK Klatovy „B“

3 - 1
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sokol Hradešice vs TJ Sušice „C“/dor.