SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Měcholupy A

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice2 - 2 (PK 3:0)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice3 - 2Okresní přebor2018/19
Report
2019-04-21 16:00:5521.4.2019 Aktuání video 16:00:5516:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B0 - 0 PK 2:0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 16:00:0628.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-28 17:00:1428.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 20120 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 14:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice2 - 2 (PK 8:7)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A2 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice3 - 3 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:1111.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda11 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 20121 - 5Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 2012 16:00:5716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice 17:00:3517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice 17:00:4417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A 17:00:3417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B 17:00:3617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 2012 17:00:4817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves 16:00:1016:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor 17:00:2117:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice 17:00:3717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A 17:00:5417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B 16:00:0416:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2017/18, 2018/19
Domácí

Měcholupy - statistika hráči

2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Duchek JanMěcholupy A9202215160
2Bálek DušanMěcholupy A26202215160
3Bečka StanislavMěcholupy A21422114160
4Kovařík JiříMěcholupy A0101913150
5Čížek VáclavMěcholupy A3811811160
6Majer LukášMěcholupy A0211812150
7Novák DavidMěcholupy A1201813140
8Havlíček PavelMěcholupy A2001711150
9Zadražil ZdeněkMěcholupy A1001611050
10Javorský TomášMěcholupy A0101510140
11Dražka PetrMěcholupy A1101411030
12Valečka JanMěcholupy A0001410040
13Bláha FilipMěcholupy A2101210110
14Kaas VáclavMěcholupy A120129120
15Červený OndřejMěcholupy A200106040
16Hybšman ZdeněkMěcholupy A31087010
17Veselka KarelMěcholupy A22073040
18Sydorenko VasylLuby B12063120
19Bárta ZdeněkMěcholupy A10033000
20Melichar PavelMěcholupy A00022000
21Červený JanMěcholupy A00022000
22Kanta DavidMěcholupy A01021010
23Madera RadovanMěcholupy A00000000
24Matějka TadeášMěcholupy A00000000
25Jahoda MarekMěcholupy A00000000

Měcholupy - góly 2018/19

góly

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2622
2Bečka StanislavMěcholupy A2121
3Duchek JanMěcholupy A922
4Čížek VáclavMěcholupy A318
5Hybšman ZdeněkMěcholupy A38
6Veselka KarelMěcholupy A27
7Bláha FilipMěcholupy A212
8Havlíček PavelMěcholupy A217
9Červený OndřejMěcholupy A210
10Bárta ZdeněkMěcholupy A13
11Kaas VáclavMěcholupy A112
12Novák DavidMěcholupy A118
13Zadražil ZdeněkMěcholupy A116
14Sydorenko VasylLuby B16
15Dražka PetrMěcholupy A114
16Kanta DavidMěcholupy A02
17Melichar PavelMěcholupy A02
18Kovařík JiříMěcholupy A019
19Majer LukášMěcholupy A018
20Červený JanMěcholupy A02
21Valečka JanMěcholupy A014
22Javorský TomášMěcholupy A015
23Matějka TadeášMěcholupy A00
24Madera RadovanMěcholupy A00
25Jahoda MarekMěcholupy A00

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2622
2Kološ DavidStrážov A2122
3Bečka StanislavMěcholupy A2121
4Hájek MatějJanovice1619
5Linkeš TomášStrážov A1618
6Hozman VáclavBudětice1420
7Šindelář RadekBolešiny1420
8Urban MiroslavJanovice1319
9Pretzelmayer JaroslavMochtín B1319
10Šatra PavelNezamyslice1221
11Soupír JanChudenice1219
12Hlaváč MilanMalý Bor1221
13Voráček PřemyslLuby B1013
14Buchta MichaelSokol Hradešice1022
15Melka FrantišekSokol Hradešice1021
16Duchek JanMěcholupy A922
17Kodýtek MiroslavSokol Hradešice819
18Šlegl JanJanovice819
19Vaněček DavidSokol Hradešice817
20Šipla MiroslavMalý Bor818
21Mirvald JakubDlouhá Ves714
22Janečka PetrBudětice79
23Švec PavelDlouhá Ves721
24Věneček MichalNezamyslice719
25Frous MichalStrážov A619
26Šmrha LukášSokol Hradešice621
27Dlouhý FrantišekNezamyslice615
28Hubený JanDlouhá Ves619
29Strnad TomášStrážov A513
30Hlavin DavidBudětice519

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
122154368274251
222154376363750
322161571274449
422122865551040
522123754433939
622121961421938
7229675047336
82274116060028
92266104746127
102274114757-1027
112264123956-1725
122257104369-2624
132244143668-1918
1422231719103-8411

Výsledky

17:00
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Železná Ruda

17:00
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Měcholupy A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — F K Budětice 2012

17:00
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice — Měcholupy A

Výsledky

5 - 2
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B — Měcholupy A

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Sušice B

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A — Měcholupy A

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Malý Bor

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — Měcholupy A

5 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Sokol Mochtín B

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Janovice

0 - 2
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Měcholupy A

2 - 4
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Bolešiny A

7 - 1
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs TJ Nezamyslice

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda — Měcholupy A

4 - 2
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Luby B

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Měcholupy A

0 - 0 (PK 5:4)
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Strážov A

2 - 3
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs Měcholupy A

4 - 2
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Dlouhá Ves

0 - 4
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B vs Měcholupy A

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Měcholupy A

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Sokol Hradešice

3 - 0
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Měcholupy A

5 - 3
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs Chudenice

1 - 7
Okresní přebor
2018/19
Rabí

FK Budětice 2012 vs Měcholupy A

2 - 6
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Měcholupy A

0 (PK 3:0) - 0
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Měčín

2 (PK 1:3) - 2
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Měcholupy A

12 - 1
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Železná Ruda

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Luby

Luby B vs Měcholupy A

5 - 0
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Svéradice B

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Měcholupy A

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Malý Bor

2 - 1
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Měcholupy A

4 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Budětice

1 - 1 PK (4:5)
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Janovice

6 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

Strážov A vs Měcholupy A

1 - 3
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

Měcholupy vs Bolešiny

8 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Sokol Hartmanice

2 - 2 (PK 4:5)
Okresní přebor
2017/18

SRK Železná Ruda vs TJ Měcholupy A

2 - 2 (PK 2:4)
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Start Luby B

5 - 2
Okresní přebor
2017/18

FK Svéradice B vs TJ Měcholupy A

4 - 3
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Sokol Chudenice

2 - 0
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs TJ Měcholupy A

6 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs Tatran Dlouhá Ves

1 - 0
Okresní přebor
2017/18

FK Budětice 2012 vs TJ Měcholupy A

4 - 2
Okresní přebor
2017/18

Dukla Janovice vs TJ Měcholupy A

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Měcholupy

TJ Měcholupy A vs SK Kovodr. Strážov

1 - 1(PK 4:3)
Okresní přebor
2017/18

SK Bolešiny vs TJ Měcholupy A

3 - 0
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs TJ Sušice B

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Měčín vs TJ Měcholupy A