SK KOVODRUŽSTVO Strážov

TJ Nezamyslice

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice 17:00:2517:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice 16:00:1316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice 16:00:2516:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice 16:00:5216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:0627.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1427.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A 17:00:1817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda 17:00:3317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B 20:01:0320:01Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A 17:00:2217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves 16:00:4716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice 17:00:3817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda 16:00:2216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice 17:00:0517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B 17:00:2317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 2012 17:00:4517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B 17:00:5817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-12 16:00:1112.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B 16:00:1116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A 16:00:4416:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice 17:00:0217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice 17:00:1517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves 17:00:1717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A 17:00:4617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 2012 16:00:5716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice 17:00:3517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice 17:00:4417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A 17:00:3417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B 17:00:3617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 2012 17:00:4817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves 16:00:1016:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor 17:00:2117:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice 17:00:3717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A 17:00:5417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B 16:00:0416:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19
Domácí

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2518
2Bečka StanislavMěcholupy A1817
3Kološ DavidStrážov A1717
4Hájek MatějJanovice1315
5Urban MiroslavJanovice1114
6Pretzelmayer JaroslavMochtín B1115
7Soupír JanChudenice1115
8Hozman VáclavBudětice1016
9Šatra PavelNezamyslice1016
10Voráček PřemyslLuby B1012
11Linkeš TomášStrážov A1013
12Šindelář RadekBolešiny916
13Kodýtek MiroslavSokol Hradešice817
14Buchta MichaelSokol Hradešice817
15Hlaváč MilanMalý Bor716
16Věneček MichalNezamyslice714
17Švec PavelDlouhá Ves717
18Frous MichalStrážov A614
19Šipla MiroslavMalý Bor613
20Dlouhý FrantišekNezamyslice613
21Duchek JanMěcholupy A618
22Šlegl JanJanovice616
23Mirvald JakubDlouhá Ves610
24Strejc StanislavMochtín B513
25Jiřík JanNezamyslice511
26Blažek FrantišekDlouhá Ves518
27Hubený JanDlouhá Ves516
28Janečka PetrBudětice58
29Hlavin DavidBudětice516
30Loos MartinŽelezná Ruda48

Nezamyslice - statistika

2018/19

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Kindelmann LukášNezamyslice120178180
2Prokopec ZdeněkNezamyslice421178180
3Šatra PavelNezamyslice1030168170
4Jiřík JosefNezamyslice110157170
5Pánek JaromírNezamyslice041158160
6Tuček ŠtěpánNezamyslice260147070
7Věneček MichalNezamyslice700147070
8Dlouhý FrantišekNezamyslice662136160
9Šlais MartinNezamyslice320137150
10Bartoš JonášNezamyslice210134180
11Kubovec VojtěchNezamyslice000135170
12Podskalský DavidNezamyslice300116050
13Jiřík JanNezamyslice521114160
14Pichler DanielNezamyslice000104060
15Hlaváč MarekNezamyslice210103160
16Hozman JosefNezamyslice03195130
17Šatra LiborNezamyslice01073130
18Tůma LukášNezamyslice30073040
19Procházka JosefNezamyslice31163030
20Aschenbrenner JanNezamyslice11054010
21Hampl MartinNezamyslice00032010
22Sova JiříNezamyslice01021010

Nezamyslice - branky

2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Šatra PavelNezamyslice1016
2Věneček MichalNezamyslice714
3Dlouhý FrantišekNezamyslice613
4Jiřík JanNezamyslice511
5Prokopec ZdeněkNezamyslice417
6Podskalský DavidNezamyslice311
7Tůma LukášNezamyslice37
8Šlais MartinNezamyslice313
9Procházka JosefNezamyslice36
10Bartoš JonášNezamyslice213
11Tuček ŠtěpánNezamyslice214
12Hlaváč MarekNezamyslice210
13Aschenbrenner JanNezamyslice15
14Kindelmann LukášNezamyslice117
15Jiřík JosefNezamyslice115
16Sova JiříNezamyslice02
17Hampl MartinNezamyslice03
18Šatra LiborNezamyslice07
19Hozman JosefNezamyslice09
20Pichler DanielNezamyslice010
21Pánek JaromírNezamyslice015
22Kubovec VojtěchNezamyslice013

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
118141263263744
217114249232639
317111555223334
417110652411133
5189264238430
6179174236629
7177573833529
81773754421226
9184494242022
10175393346-1320
11174583352-1919
121743102843-1516
131733112447-2314
141812141481-678

Výsledky

16:00
Okresní přebor
2018/19
Budětice

F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Hoslovice

TJ Nezamyslice — Chudenice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A — TJ Nezamyslice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice — TJ Nezamyslice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Měcholupy A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Malý Bor

Výsledky

17:00
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice

4 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hoslovice

TJ Nezamyslice — Železná Ruda

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B — TJ Nezamyslice

4 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hoslovice

TJ Nezamyslice — Sušice B

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov — TJ Nezamyslice

7 - 1
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A vs TJ Nezamyslice

2 - 3
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice — Janovice

4 - 3
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice

5 - 2
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Bolešiny A

1 - 1 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Chudenice

Chudenice vs TJ Nezamyslice

1 - 1(PK 2:1)
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012

5 - 1
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B

2 - 13
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs TJ Nezamyslice

1 - 2
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Luby B

6 - 2
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs TJ Nezamyslice

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Strážov A

3 - 3 P 7:8
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor vs TJ Nezamyslice

2 - 5
Okresní přebor
2018/19
Nezamyslice

TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves