SK KOVODRUŽSTVO Strážov

Sušice B

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUdálostČas/VýsledekSoutěžSezónaMísto zápasuČlánek
2018-08-11 16:00:3211.8.2018 FK Budětice 2012 vs Měcholupy A1 - 7Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:0911.8.2018 Chudenice vs Janovice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1111.8.2018 Železná Ruda vs Malý Bor1 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:1711.8.2018 Sokol Mochtín B vs Sušice B7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-11 17:00:4811.8.2018 TJ Nezamyslice vs Dlouhá Ves2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 16:00:2312.8.2018 Luby B vs Strážov A2 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-12 17:00:3612.8.2018 Bolešiny A vs Sokol Hradešice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 16:00:1018.8.2018 Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:0518.8.2018 Měcholupy A vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:1818.8.2018 Dlouhá Ves vs FK Budětice 20121 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-08-18 17:00:4218.8.2018 Janovice vs Bolešiny A1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 16:00:4719.8.2018 Strážov A vs Železná Ruda6 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-08-19 16:00:5019.8.2018 Malý Bor vs TJ Nezamyslice3 - 3 P 7:8Okresní přebor2018/19Report
2018-08-19 17:00:1019.8.2018 Sušice B vs Luby B2 P 3 - 2 P 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:3425.8.2018 F K Budětice 2012 vs Malý Bor4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 16:00:4025.8.2018 Sokol Hradešice vs Janovice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Dlouhá Ves vs Chudenice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:0225.8.2018 TJ Nezamyslice vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-25 17:00:3325.8.2018 Železná Ruda vs Sušice B2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 16:00:5626.8.2018 Luby B vs Sokol Mochtín B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-08-26 17:00:4026.8.2018 Bolešiny A vs Měcholupy A3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:271.9.2018 Dlouhá Ves vs Bolešiny A3 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-01 17:00:391.9.2018 Sokol Mochtín B vs Janovice2 - 6Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:082.9.2018 Malý Bor vs Chudenice5 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 16:00:102.9.2018 Strážov A vs FK Budětice 20125 - 0Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-02 16:00:212.9.2018 Luby B vs Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:002.9.2018 Měcholupy A vs Sokol Hradešice7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-02 17:00:332.9.2018 Sušice B vs TJ Nezamyslice6 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 16:00:568.9.2018 FK Budětice 2012 vs Sušice B3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:158.9.2018 Chudenice vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:298.9.2018 Železná Ruda vs Sokol Mochtín B2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:358.9.2018 Janovice vs Měcholupy A1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:368.9.2018 TJ Nezamyslice vs Luby B1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-08 17:00:488.9.2018 Bolešiny A vs Malý Bor2 - 2 (PK 2:5)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-09 16:00:589.9.2018 Sokol Hradešice vs Dlouhá Ves3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:0215.9.2018 Malý Bor vs Sokol Hradešice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:2815.9.2018 Dlouhá Ves vs Janovice1 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5515.9.2018 Železná Ruda vs TJ Nezamyslice2 - 13Okresní přebor2018/19Report
2018-09-15 16:30:5915.9.2018 Luby B vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:00:3116.9.2018 Strážov A vs Bolešiny A2 - 1Okresní přebor2018/19
Report
2018-09-16 16:30:1816.9.2018 Sušice B vs Chudenice3 - 3 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-16 16:30:5816.9.2018 Sokol Mochtín B vs Měcholupy A0 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:0522.9.2018 FK Budětice 2012 vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:00:4122.9.2018 Sokol Hradešice vs Strážov A3 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:0222.9.2018 Janovice vs Malý Bor4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2522.9.2018 TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:2622.9.2018 Bolešiny A vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-09-22 16:30:5022.9.2018 Chudenice vs Luby B1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-23 16:30:0523.9.2018 Měcholupy A vs Dlouhá Ves4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4029.9.2018 TJ Nezamyslice vs FK Budětice 20121 - 1(PK 2:1)Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:4729.9.2018 Železná Ruda vs Chudenice1 - 5Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Sokol Mochtín B vs Dlouhá Ves5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-09-29 16:00:5429.9.2018 Malý Bor vs Měcholupy A2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:0330.9.2018 Sušice B vs Sokol Hradešice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:1730.9.2018 Luby B vs Bolešiny A0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-09-30 16:00:3030.9.2018 Strážov A vs Janovice5 - 3Okresní přebor2018/19
Report
2018-10-06 16:00:396.10.2018 Chudenice vs TJ Nezamyslice1 - 1 (PK5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:436.10.2018 Janovice vs Sušice B6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín B3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-06 16:00:466.10.2018 Dlouhá Ves vs Malý Bor2 - 2(PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:187.10.2018 Měcholupy A vs Strážov A0 - 0 (PK 5:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:507.10.2018 Bolešiny A vs Železná Ruda5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-07 16:00:527.10.2018 Sokol Hradešice vs Luby B1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:0213.10.2018 Železná Ruda vs Sokol Hradešice1 - 9Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1513.10.2018 TJ Nezamyslice vs Bolešiny A5 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:1713.10.2018 Sušice B vs Měcholupy A3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2013.10.2018 FK Budětice 2012 vs Chudenice4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-13 15:30:2313.10.2018 Sokol Mochtín B vs Malý Bor0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:0714.10.2018 Strážov A vs Dlouhá Ves2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-14 15:30:1014.10.2018 Luby B vs Janovice0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1220.10.2018 Bolešiny A vs FK Budětice 20122 - 2 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:1920.10.2018 Janovice vs Železná Ruda7 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:2820.10.2018 Chudenice vs Sokol Mochtín B1 - 1 (PK 2:4)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:3220.10.2018 Sokol Hradešice vs TJ Nezamyslice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4220.10.2018 Měcholupy A vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-20 15:30:4920.10.2018 T. Dlouhá Ves vs Sušice B1 - 1(PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2018-10-21 15:30:5021.10.2018 Malý Bor vs Strážov A2 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:0627.10.2018 FK Budětice 2012 vs Sokol Hradešice4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Chudenice vs Bolešiny A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Sušice B — Malý Bor1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 Železná Ruda — Měcholupy A1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-10-27 14:30:5327.10.2018 TJ Nezamyslice — Janovice2 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:253.11.2018 Strážov A vs Sušice B2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:343.11.2018 Bolešiny A vs Sokol Mochtín B3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:373.11.2018 Sokol Hradešice vs Chudenice0 - 3Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:463.11.2018 Janovice vs FK Budětice 20123 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:553.11.2018 Malý Bor vs Luby B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:563.11.2018 Měcholupy A vs TJ Nezamyslice7 - 1Okresní přebor2018/19Report
2018-11-03 14:00:593.11.2018 Dlouhá Ves vs Železná Ruda3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Sokol Mochtín B vs Strážov A1 - 4Okresní přebor2018/19Report
2018-11-10 14:00:4310.11.2018 Luby B — Dlouhá Ves1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1223.3.2019 Chudenice — T. Dlouhá Ves2 - 2 (PK 3:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:1623.3.2019 Sokol Mochtín B — Luby B3 - 3(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:3623.3.2019 Janovice — Sokol Hradešice5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-23 15:00:4323.3.2019 Měcholupy A — Bolešiny A2 - 4Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 14:00:2624.3.2019 Sušice B — Železná Ruda6 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:0424.3.2019 Strážov — TJ Nezamyslice3 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-24 15:00:4924.3.2019 Malý Bor — F K Budětice 20122 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:1230.3.2019 TJ Nezamyslice — Sušice B4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:2130.3.2019 F K Budětice 2012 — Strážov A2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:3230.3.2019 Janovice — Sokol Mochtín B4 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:4730.3.2019 Železná Ruda — Luby B1 - 1 (PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-30 16:30:5630.3.2019 Chudenice — Malý Bor0 - 0 (PK 3:4)Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:00:3931.3.2019 Sokol Hradešice — Měcholupy A0 - 2Okresní přebor2018/19Report
2019-03-31 16:30:1831.3.2019 Bolešiny A — Dlouhá Ves1 - 1 (PK 4:3)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:046.4.2019 Sušice B — F K Budětice 20126 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:126.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Hradešice1 - 1(PK 4:5)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-06 16:30:216.4.2019 Měcholupy A — Janovice2 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:177.4.2019 Luby B — TJ Nezamyslice1 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:357.4.2019 Malý Bor — Bolešiny A1 - 1(PK 4:2)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:00:467.4.2019 Strážov A — Chudenice14 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-07 16:30:267.4.2019 Sokol Mochtín B — Železná Ruda0 - 0(PK 3:1)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:1713.4.2019 F K Budětice 2012 — Luby B5 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:00:3413.4.2019 Sokol Hradešice — Malý Bor3 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:0913.4.2019 Měcholupy A — Sokol Mochtín B5 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:3613.4.2019 Janovice — Dlouhá Ves4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 16:30:5513.4.2019 Chudenice — Sušice B4 - 1Okresní přebor2018/19Report
2019-04-13 17:00:3013.4.2019 Bolešiny A — Strážov A1 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-14 14:00:0914.4.2019 TJ Nezamyslice — Železná Ruda4 - 0Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:2520.4.2019 Sokol Mochtín B — TJ Nezamyslice 17:00:2517:00Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:3020.4.2019 Dlouhá Ves — Měcholupy A4 - 3Okresní přebor2018/19Report
2019-04-20 17:00:5920.4.2019 Železná Ruda — F K Budětice 20121 - 1 (PK 7:6)Okresní přebor2018/19Report
2019-04-21 16:00:1321.4.2019 Malý Bor — Janovice 16:00:1316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:2521.4.2019 Luby B — Chudenice 16:00:2516:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 16:00:5221.4.2019 Strážov A — Sokol Hradešice 16:00:5216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-21 17:00:0821.4.2019 Sušice B — Bolešiny A 17:00:0817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:0627.4.2019 Sokol Hradešice — Sušice B 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 16:00:2127.4.2019 F K Budětice 2012 — TJ Nezamyslice 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1427.4.2019 Měcholupy A — Malý Bor 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:1827.4.2019 Janovice — Strážov A 17:00:1817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:3327.4.2019 Chudenice — Železná Ruda 17:00:3317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 17:00:4227.4.2019 Bolešiny A — Luby B 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-04-27 20:01:0327.4.2019 Dlouhá Ves — Sokol Mochtín B 20:01:0320:01Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:224.5.2019 Železná Ruda — Bolešiny A 17:00:2217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-04 17:00:554.5.2019 Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:035.5.2019 Luby B — Sokol Hradešice 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:395.5.2019 Strážov A — Měcholupy A 16:00:3916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 16:00:475.5.2019 Malý Bor — Dlouhá Ves 16:00:4716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:385.5.2019 TJ Nezamyslice — Chudenice 17:00:3817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-05 17:00:555.5.2019 Sušice B — Janovice 17:00:5517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 16:00:2211.5.2019 Sokol Hradešice — Železná Ruda 16:00:2216:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:0511.5.2019 Bolešiny A — TJ Nezamyslice 17:00:0517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:2311.5.2019 Měcholupy A — Sušice B 17:00:2317:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:4511.5.2019 Chudenice — F K Budětice 2012 17:00:4517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5811.5.2019 Janovice — Luby B 17:00:5817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-11 17:00:5911.5.2019 Dlouhá Ves — Strážov A 17:00:5917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-12 16:00:1112.5.2019 Malý Bor — Sokol Mochtín B 16:00:1116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 16:00:4418.5.2019 F K Budětice 2012 — Bolešiny A 16:00:4416:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:0218.5.2019 TJ Nezamyslice — Sokol Hradešice 17:00:0217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1518.5.2019 Železná Ruda — Janovice 17:00:1517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:1718.5.2019 Sušice B — Dlouhá Ves 17:00:1717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4218.5.2019 Sokol Mochtín B — Chudenice 17:00:4217:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-18 17:00:4618.5.2019 Luby B — Měcholupy A 17:00:4617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-19 16:00:5919.5.2019 Strážov A — Malý Bor 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 16:00:5725.5.2019 Sokol Hradešice — F K Budětice 2012 16:00:5716:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Dlouhá Ves — Luby B 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:1625.5.2019 Měcholupy A — Železná Ruda 17:00:1617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:3525.5.2019 Bolešiny A — Chudenice 17:00:3517:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-25 17:00:4425.5.2019 Janovice — TJ Nezamyslice 17:00:4417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5126.5.2019 Strážov A — Sokol Mochtín B 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-05-26 16:00:5926.5.2019 Malý Bor — Sušice B 16:00:5916:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 16:00:061.6.2019 F K Budětice 2012 — Janovice 16:00:0616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:141.6.2019 TJ Nezamyslice — Měcholupy A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:291.6.2019 Železná Ruda — Dlouhá Ves 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-01 17:00:341.6.2019 Sokol Mochtín B — Bolešiny A 17:00:3417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 16:00:462.6.2019 Luby B — Malý Bor 16:00:4616:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-02 17:00:502.6.2019 Sušice B — Strážov A 17:00:5017:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 16:00:218.6.2019 Sokol Hradešice — Bolešiny A 16:00:2116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:198.6.2019 Janovice — Chudenice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:298.6.2019 Dlouhá Ves — TJ Nezamyslice 17:00:2917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:368.6.2019 Sušice B — Sokol Mochtín B 17:00:3617:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-08 17:00:488.6.2019 Měcholupy A — F K Budětice 2012 17:00:4817:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:039.6.2019 Strážov A — Luby B 16:00:0316:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-09 16:00:519.6.2019 Malý Bor — Železná Ruda 16:00:5116:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 16:00:1015.6.2019 F K Budětice 2012 — Dlouhá Ves 16:00:1016:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1415.6.2019 Železná Ruda — Strážov A 17:00:1417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:1915.6.2019 Sokol Mochtín B — Sokol Hradešice 17:00:1917:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:2115.6.2019 TJ Nezamyslice — Malý Bor 17:00:2117:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:3715.6.2019 Bolešiny A — Janovice 17:00:3717:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-15 17:00:5415.6.2019 Chudenice — Měcholupy A 17:00:5417:00Okresní přebor2018/19Náhled
2019-06-16 16:00:0416.6.2019 Luby B — Sušice B 16:00:0416:00Okresní přebor2018/19Náhled
Soutěže
Okresní přebor
Sezóny
2018/19
Domácí

Sušice B _hráči - utkání 2018/19

utkání

PořadíHráčTýmOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
1Blažek LukášSušice B15429
2Klíma VáclavSušice B14437
3Dryk JakubSušice B14437
4Konečný DavidSušice B12336
5Žežulka VáclavSušice B12435
6Stupka LukášSušice B11227
7Klaus DavidSušice B11308
8Vítovec FilipSušice B10226
9Sotona PetrSušice B9234
10Maciu Andrei ValentinSušice B6123
11Hubáček PatrikSušice B5104
12Černý AlešSušice B4202
13Nový JakubSušice B4112
14Hubáček PavelSušice B4121
15Kalný MartinSušice B4022
16Kojzar VojtěchSušice B4004
17Klamár MartinSušice B4004
18Špička DanielSušice B4112
19Novák JakubSušice B4004
20Frasila CristinelSušice B3111
21Kratejl PetrSušice B3003
22Mašat FilipSušice B3102
23Hrubec PavelSušice B3111
24Mottl RadekSušice B3003
25Vichr TomášSušice B2101
26Míka TomášSušice B2002
27Klíma TomášSušice B2110
28Tonner MiroslavSušice B2011
29Krouský MichalSušice B2002
30Lőffelmann JanSušice B2002
31Soumar OndřejSušice B2101
32Novák MichalSušice B2101
33Vašák DominikSušice B2011
34Míček FrantišekSušice B1100
35Koryťák ZdeněkSušice B1001
36Chmelík PetrSušice B1010
37Farták JosefSušice B1001
38Badarau Stefan-AurelSušice B0000
39Gill KarelSušice B0000
40Svoboda FloriánSušice B0000
41Budil MarekSušice B0000
42Marek TomášSušice B0000
43Míka TomášSušice B0000

Sušice B _góly 2018/19

branky - karty

PořadíHráčTýmGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
1Špička DanielSušice B40040
2Sotona PetrSušice B31090
3Vašák DominikSušice B20020
4Klíma TomášSušice B20020
5Hrubec PavelSušice B20030
6Žežulka VáclavSušice B210120
7Dryk JakubSušice B210140
8Blažek LukášSušice B101150
9Stupka LukášSušice B100110
10Hubáček PatrikSušice B10050
11Klaus DavidSušice B100110
12Kalný MartinSušice B12040
13Hubáček PavelSušice B11040
14Klamár MartinSušice B10040
15Kratejl PetrSušice B00030
16Marek TomášSušice B00000
17Mottl RadekSušice B02030
18Mašat FilipSušice B01030
19Novák MichalSušice B00020
20Tonner MiroslavSušice B01020
21Soumar OndřejSušice B01020
22Míka TomášSušice B00000
23Klíma VáclavSušice B000140
24Vichr TomášSušice B01020
25Míka TomášSušice B00020
26Míček FrantišekSušice B00010
27Badarau Stefan-AurelSušice B00000
28Maciu Andrei ValentinSušice B01060
29Gill KarelSušice B00000
30Krouský MichalSušice B00020
31Novák JakubSušice B01041
32Kojzar VojtěchSušice B00040
33Frasila CristinelSušice B00030
34Koryťák ZdeněkSušice B01010
35Svoboda FloriánSušice B00000
36Lőffelmann JanSušice B01020
37Budil MarekSušice B00000
38Farták JosefSušice B00010
39Chmelík PetrSušice B00010
40Vítovec FilipSušice B050100
41Černý AlešSušice B00040
42Nový JakubSušice B00040
43Konečný DavidSušice B010120

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

PořadíHráčTýmGólyOdehrané zápasy
1Bálek DušanMěcholupy A2518
2Bečka StanislavMěcholupy A1817
3Kološ DavidStrážov A1717
4Hájek MatějJanovice1315
5Urban MiroslavJanovice1114
6Pretzelmayer JaroslavMochtín B1115
7Soupír JanChudenice1115
8Hozman VáclavBudětice1016
9Šatra PavelNezamyslice1016
10Voráček PřemyslLuby B1012
11Linkeš TomášStrážov A1013
12Šindelář RadekBolešiny916
13Kodýtek MiroslavSokol Hradešice817
14Buchta MichaelSokol Hradešice817
15Hlaváč MilanMalý Bor716
16Věneček MichalNezamyslice714
17Švec PavelDlouhá Ves717
18Frous MichalStrážov A614
19Šipla MiroslavMalý Bor613
20Dlouhý FrantišekNezamyslice613
21Duchek JanMěcholupy A618
22Šlegl JanJanovice616
23Mirvald JakubDlouhá Ves610
24Strejc StanislavMochtín B513
25Jiřík JanNezamyslice511
26Blažek FrantišekDlouhá Ves518
27Hubený JanDlouhá Ves516
28Janečka PetrBudětice58
29Hlavin DavidBudětice516
30Loos MartinŽelezná Ruda48

Okresní přebor 2018/19

PosTýmZVRPGVGIGDB
118141263263744
217114249232639
317111555223334
417110652411133
5189264238430
6179174236629
7177573833529
81773754421226
9184494242022
10175393346-1320
11174583352-1919
121743102843-1516
131733112447-2314
141812141481-678

Výsledky

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Bolešiny A

16:00
Okresní přebor
2018/19
Hradešice

Sokol Hradešice — Sušice B

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Janovice

17:00
Okresní přebor
2018/19
Měcholupy

Měcholupy A — Sušice B

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Dlouhá Ves

16:00
Okresní přebor
2018/19
Malý Bor

Malý Bor — Sušice B

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Strážov A

17:00
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Sokol Mochtín B

16:00
Okresní přebor
2018/19
Luby

Luby B — Sušice B

Výsledky

4 - 1
Okresní přebor
2018/19

Chudenice — Sušice B

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — F K Budětice 2012

4 - 0
Okresní přebor
2018/19
Hoslovice

TJ Nezamyslice — Sušice B

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Železná Ruda

2 - 0
Okresní přebor
2018/19
Strážov

Strážov A vs Sušice B

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B — Malý Bor

1 - 1(PK 4:3)
Okresní přebor
2018/19
Dlouhá Ves

T. Dlouhá Ves vs Sušice B

3 - 2
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Měcholupy A

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Janovice

Janovice vs Sušice B

1 - 3
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Sokol Hradešice

6 - 0
Okresní přebor
2018/19
Bolešiny

Bolešiny A vs Sušice B

3 - 3 (PK5:4)
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Chudenice

3 - 1
Okresní přebor
2018/19
Budětice

FK Budětice 2012 vs Sušice B

6 - 2
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs TJ Nezamyslice

2 - 1
Okresní přebor
2018/19
Železná Ruda

Železná Ruda vs Sušice B

2 P 3 - 2 P 1
Okresní přebor
2018/19
Sušice

Sušice B vs Luby B

7 - 0
Okresní přebor
2018/19
Mochtín

Sokol Mochtín B vs Sušice B

2 - 6
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Měcholupy A

2 - 4
Okresní přebor
2017/18
Janovice

Janovice vs Sušice B

5 - 2
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Strážov A

3 - 0
Okresní přebor
2017/18
Bolešiny

Bolešiny A vs Sušice B

5 - 0
Okresní přebor
2017/18
Rabí

FK Budětice 2012 vs Sušice B

1 - 4
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Měčín

3 - 3 (PK 5:4)
Okresní přebor
2017/18
Hartmanice

Hartmanice vs Sušice B

5 - 0
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Železná Ruda

0 - 2
Okresní přebor
2017/18
Luby

Luby B vs TJ Sušice B

8 - 2
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Svéradice B

3 - 2
Okresní přebor
2017/18
Chudenice

Chudenice vs Sušice B

1 - 2
Okresní přebor
2017/18
Sušice

Sušice B vs Malý Bor

1 - 3
Okresní přebor
2017/18
Dlouhá Ves

Dlouhá Ves vs Sušice B

1 - 3
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sušice B vs Sokol Hradešice

1 - 3
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

TJ Sušice „C“/dor. vs Sušice B

3 - 2
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Strážov A vs Sušice B

3 - 2
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

Sušice B vs SK Klatovy (dor.)

2 - 3
IX.Zimní turnaj TJ Sušice 2018
2018
Sušice

SK Klatovy „B“ vs Sušice B

2 - 0
Okresní přebor
2017/18
Strážov

SK Kovo Strážov vs TJ Sušice B

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs SK Bolešiny

3 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs FK Budětice 2012

4 - 1
Okresní přebor
2017/18

Sokol Měčín vs TJ Sušice B

6 - 0
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Sokol Hartmanice

2 - 0
Okresní přebor
2017/18

SRK Železná Ruda vs TJ Sušice B

3 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Start Luby B

2 - 1
Okresní přebor
2017/18

FK Svéradice B vs TJ Sušice B

5 - 1
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Sokol Chudenice

4 - 2
Okresní přebor
2017/18

SK Malý Bor vs TJ Sušice B

1 - 3
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Tatran Dlouhá Ves

3 - 0
Okresní přebor
2017/18

TJ Měcholupy A vs TJ Sušice B

1 - 5
Okresní přebor
2017/18

TJ Sušice B vs Dukla Janovice